Skocz do zawartości

RTF Cessna 480 pierwsze obloty nieudane.


Luki17

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

 

Odswiezam temat bo sam taką Pelikanowską CESSNE posiadam :) Jestem ciekaw jak teraz radzisz sobie i w jakim czasie udalo Ci sie opanowac ten model? Jak sie nim teraz lata?

 

Ja jestem totalnie początkujacy w RC. Zdemontowalem podwozie. Okleilem tasma zbrojeniową i odbylem narazie 3 loty (3 dni). Pierwsze 2 to totalna porazka. 1szy? Same krety zero przyjemnosci. 2gi? Same krety aczkolwiek z postepami :) 3ci raz to w miare samodzielne latanie po okręgu (z lotkami) aczkolwiek caly czas kolega startuje a pozniej przekazuje mi nadajnik. Teraz szykuje sie samodzielnych startów z ręki. Zobaczymy.

 

Wnioski?

Model (kadlub) przez to ze jest zbudowany z plastiku jest bardzo wytrzymaly na krety. Silnik bezszczotkowy fabryczny jest bardzo szybki. Sama konstrukcja w locie zachowuje sie bardzo dobrze. Aczkolwiek za malo jeszcze chyba wiem zeby moje opinie brzmialy profesjonalne :)

Czesci zamienne dostepne i dosyc tanie. Zobaczymy jak bedzie pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.