Jump to content

Cessna 480 Pelikan śmigło.


Luki17

Recommended Posts

Posted

na śmigle jest napisane 9x8, a pakiet mam Li-pol 1500 mAh. Na silniku nie ma żadnych oznaczeń.

Posted
na śmigle jest napisane 9x8

no to sądze ,że takiego musisz szukać - 9x8 nie widziałem ale są 9x7 - będzie prawie to samo

np

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=8449 - ma szerokie mocowanie dzięki czemu ciężko złamać

lub np

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=273 - łatwiej złamać i jest tańsze

 

proponuje abyś kupił sobie prop-saver ( piasta na śmigło gumką ) dzięki czemu przy kraksie śmigło się nie złamie tylko spadnie

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=1180

musisz tylko zmierzyć grubość ośki i wziąć odpowiedni

http://modele.sklep.pl/advanced_search_result.php?keywords=piasta&manufacturers_id=&x=0&y=0

Posted

Dzisiaj specjalnie pojechałem po te śmigła do tego sklepu. Powiedzieli mi że na tych śmigłach GWS nie będzie latał, i sprzedali mi 9x4,5 APC no i dzisiaj sprawdziłem to model ładnie poszedł na 30m do góry i jakieś 150 metrów mi odleciał i poszedł w zboże. Na szczęście nic mu się nie stało, tylko długo go szukałem:)Obawiam się tylko żebym nie spalił silnika od tego śmigła, lub regulatora. Bo póki co jestem zielony w tym temacie i nie wiem jak to się przekłada w rzeczywistości.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.