Jump to content

Minął rok....


diem

Sądzę że diem jest:  

106 members have voted

  1. 1. Sądzę że diem jest:

    • przemądrzały
      10
    • kochany
      14
    • stuknięty
      20
    • upił sie że taką ankiete robi czy co?
      71


Recommended Posts

Posted

... odkąd zalogowalem sie na forum. Czas na sondę bo dawno nie bylo :)

 

 

 

ps. Troche weekendowego relaksu nie zaszkodzi :D

ps2. zaznaczylem opcje nr.3

Posted

Nie obraź się ale czwarta opcja wydała mi się najbardziej stosowna na rocznicową okazję :mrgreen: :devil: i do tego w sobotni (późny) wieczór :rotfl: .

Posted
Ledwo się na forum zapisał a już ankietę robi . :D

Wiesz jak to jest Tomku z tym pokoleniem NEO - mlodzi, gniewni, spragnieni ;) , niecierpliwi :lol::P

Posted

No coz, odzew spoleczenstwa jest, moge kandydowac na prezydenta! :D LECHU BÓJ SIĘ !

Posted

....o, nowe hasło :shock:

Kiedyś (bodajże w Bełchatowie) przeczytałem na murze: "Lehu zrub mature"...

 

PS

Dla jasności: To było dwóch prezydentów wstecz...

Bo imię może mylić...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.