diem Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 ... odkąd zalogowalem sie na forum. Czas na sondę bo dawno nie bylo ps. Troche weekendowego relaksu nie zaszkodzi ps2. zaznaczylem opcje nr.3
Rob Mc Fly Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 Nie obraź się ale czwarta opcja wydała mi się najbardziej stosowna na rocznicową okazję :mrgreen: :devil: i do tego w sobotni (późny) wieczór :rotfl: .
diem Posted June 20, 2009 Author Posted June 20, 2009 Hehe, wszyscy zgodni. A co! To jest Polska, tu sie pije.
mammuth Posted June 22, 2009 Posted June 22, 2009 Ledwo się na forum zapisał a już ankietę robi . Wiesz jak to jest Tomku z tym pokoleniem NEO - mlodzi, gniewni, spragnieni , niecierpliwi
diem Posted June 22, 2009 Author Posted June 22, 2009 No coz, odzew spoleczenstwa jest, moge kandydowac na prezydenta! LECHU BÓJ SIĘ !
karlem Posted June 22, 2009 Posted June 22, 2009 ....o, nowe hasło :shock: Kiedyś (bodajże w Bełchatowie) przeczytałem na murze: "Lehu zrub mature"... PS Dla jasności: To było dwóch prezydentów wstecz... Bo imię może mylić...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.