Skocz do zawartości

p 51 jaki zastosowac silnik


jarro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu.

 

P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyć wystarczy może nawet aż nadto. Starczyłoby jakieś 150 - 200 W. W tym przypadku solidna moc i duże kv daje Ci duże pole do manewru i dość dużą swobodę w doborze śmigła. Z rozmiarem nie przesadzaj. Lepiej mniejsze o większym skoku. Zapewni Ci dużą prędkość a zapas mocy Ci zostanie. W najgorszym wypadku będziesz latał na pół gazu i dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu.

 

P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam

 

Popracuj troszkę nad pisownią bo trudno się czyta.

Co do silnika to po co ci większy silnik jak masz już zamontowany dobry silnik który gwarantuje pionowy lot bez żadnych problemów. Chyba niechcesz z tego samolotu zrobić rakiety to tylko mały mustang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.