jarro Posted June 21, 2009 Posted June 21, 2009 Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu. P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam
a_skot Posted June 21, 2009 Posted June 21, 2009 Wystarczyć wystarczy może nawet aż nadto. Starczyłoby jakieś 150 - 200 W. W tym przypadku solidna moc i duże kv daje Ci duże pole do manewru i dość dużą swobodę w doborze śmigła. Z rozmiarem nie przesadzaj. Lepiej mniejsze o większym skoku. Zapewni Ci dużą prędkość a zapas mocy Ci zostanie. W najgorszym wypadku będziesz latał na pół gazu i dłużej :wink:
cinekjo11 Posted January 28, 2010 Posted January 28, 2010 Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu. P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam Popracuj troszkę nad pisownią bo trudno się czyta. Co do silnika to po co ci większy silnik jak masz już zamontowany dobry silnik który gwarantuje pionowy lot bez żadnych problemów. Chyba niechcesz z tego samolotu zrobić rakiety to tylko mały mustang
Jedrula Posted January 28, 2010 Posted January 28, 2010 Podany silnik wystarczy na pewno grunt to dobrać idealne śmigło :wink: .
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.