Jump to content

p 51 jaki zastosowac silnik


jarro

Recommended Posts

Posted

Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu.

 

P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam

Posted

Wystarczyć wystarczy może nawet aż nadto. Starczyłoby jakieś 150 - 200 W. W tym przypadku solidna moc i duże kv daje Ci duże pole do manewru i dość dużą swobodę w doborze śmigła. Z rozmiarem nie przesadzaj. Lepiej mniejsze o większym skoku. Zapewni Ci dużą prędkość a zapas mocy Ci zostanie. W najgorszym wypadku będziesz latał na pół gazu i dłużej :wink:

  • 7 months later...
Posted
Witam zakupilem ten model i chcem zeby o ile to mozliwe latal w miare szybko chodzi mi po glowie zakup tego silnika TR35-30A-1700 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3885&Product_Name=TR_35-30A_1700kv_Brushless_Outrunner_(Eq_AXi_2808) lecz nie wiem jakie bedą efekty w locie , chcialbym aby wznosil sie pionowo w miare zwawo .A. to link do samolotu.

 

P-51D ://www.model-fan.com.pl/index.php?p1393,p-51d-mustang-arf-z-napedem z napędem Pozdrawiam

 

Popracuj troszkę nad pisownią bo trudno się czyta.

Co do silnika to po co ci większy silnik jak masz już zamontowany dobry silnik który gwarantuje pionowy lot bez żadnych problemów. Chyba niechcesz z tego samolotu zrobić rakiety to tylko mały mustang

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.