Skocz do zawartości

Zagi FPV - MIA [WRO-Konińska]


eeemil

Rekomendowane odpowiedzi

Była kraksa - zwłok brak.

 

W sobotę 20/06/2009 zaginął w akcji zagi, na pokładzie miał kamerkę i nadajnik video , niestety bez OSD i GPS.

 

Kręciłem akrobacje i przy wyjściu z pętli kamerę oślepiło słońce, potem zobaczyłem tylko szybko zbliżającą się trawę i straciłem obraz.

 

Jeśli nie znalazł nowego właściciela to leży w trawie w okolicach ulicy konińskiej, najprawdopodobniej w wschodnio-południowej części pola.

Tutaj jest film z lotów w tej okolicy:

Trawa tam rośnie po pas i pomimo skrupulatnego przeszukiwania całej okolicy po modelu nie ma śladu. Sygnału video po kraksie też nie złapałem.

 

Tzagi miało 1,4 m rozpiętości, czerwone od spodu, od góry białe z czerwonym pasem przez skrzydło, winglety zielone jak depron na wiosnę.

Zdjęć żadnych nie posiadam - to był drugi lot FPV i trzeci w ogóle tym modelem.

 

Trochę ludzi tam lata więc jak wdepniecie w oklejony taśmą styropian z drutami, dajcie mi znać, nagrodę jakąś wynegocjujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.