Skocz do zawartości

Aparatyra E-sky (do fms) a gra Flight simulator 2004


prykpryk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam mały problem. Otóż kupiłem Aparature e-sky do FMSa.

Działa świetnie także na innych symulatorach RC.

Ale gdy chce pograc w symulator zwyczajnych samolotów to są 2 problemy:

- Wszystkie kanały są odwrócone

- nie mam kontroli nad sterem kierunku. :shock:

W windowsowym kalibratorze nie ma opcji odwracania kanałów a ponadto system wykrywa o jedną oś za dużo (której nie ma a pewnie jest sterem kierunku).

Co zrobić? Jeżeli taki temat był to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić Joystick 3-osiowy z przepustnicą. :wink: Inaczej zabijasz klimat.

Widziałem nawet kilka projektów do FS-a gdzie ludzie przerabiali na kokpit całe pokoje, żeby oddać realizm ulubionej maszyny. Latanie symulatorem lotu (nie modelu) na aparaturce RC raczej nie ma wielkiego sensu. Poczytaj fora poświęcone symulatorom - tam znajdziesz porady jakie Joye są polecane do symulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma. Takie 4 przełączniki w prawym, dolnym rogu.

THR - Gaz

RUD - Kierunek

ELE - wysokość

AIL - lotki.

 

Nie wiem tylko jak Joystick w tym wykonaniu, bo E-sky sprzedaje Joystick do symulatora FMS w obudowie po 0404, ale to ustrosjtwo nie ma już nic wspólnego z aparaturą, poza wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli to jest "nadajnik" podpinany przez USB kupiony za 50zł to nie ma on rewersów bo tak naprawdę to jest to joystick dwuosiowy w obudowie nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.