Bartek2220 Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Zaszczyciła nas także obecność grupy "Żelaznych". Na koniec dwa modele
baczek Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 fotki są super masz może więcej ?? bardzo fajnie się je ogląda ps. zamotaj więcej
Marcin Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 No nie powiem, fajnie było. Zwłaszcza pierwsze holowanie Pilatusem szybowca ASW 22 Fotki dziwnie znajome - widzialem je juz na stronie aeroklubu ROW.
Major Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Czy mogł byc te zdjęcia wysłć na rapida lub jakos tak w org wielkości i podac link ? Był bym wdzięcnzy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.