Skocz do zawartości

Moj najlepszy model sam sie dzis ulotnił


Gość Addriano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Addriano

Cześć

Tak ja w temecie moj najlepszy model dokonal dzisiaj samoulotnienia ;) Fakt ten został udokumentowany. Niestety miałem pod ręką tylko komórke wiec jakość kipska ale widzać o co chodzi ;)

Samoulotnienie modelu :D

Nie myślałem ze bede sie tak cieszył a jednak :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Addriano
(2 kółka +2 mniejsze z przekładnia zębata zwaną potocznie rowerkiem) :D

jak znam modelarza co robił ten model to do napedu przekładni zębatej posłuży jakiś 22 centymetrowy benzynowy dwutakcik :twisted:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy model mojego synka /wg mnie coś najlepszego, co mu się do tej pory w całym jego 33 letnim życiu udało zrobić/ jest praktycznie dokumentowany cyfrowo dzień po dniu, natomiast takie "ulotnienie" zadziało się na moich oczach, niejako przy moim bezpośrednim udziale, bo to ja go prowadząc za rączkę, w pewnej chwili wyzwoliłem na wolność. :D I samemu pomaszerował, jak ten model na wstępie.

Moje gratulacje tak udanego modelu i radzę: pilnie obserwuj "każde coś nowego" w zachowaniach i działaniu synka, bo to jest to najpiękniejsze w rozwoju dziecka, a pózniej się to zapomina i dopiero obserwując wnuka widać, jaki człowiek był głupi nie dokumentując czy też niezbyt uważnie obserwując rozwój własnego potomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

Marku dokumentacja jest na bierząco ale tylko fotograficzna mam 2 komplety akumulatorów do cyfrówki a i tak moja zona zuzywa je w taki tempie ze nawet modelarską ładowarka niekiedy nie nadążam ich ładowac ;) Potem co jakieś 3-4 miesiące siadamy wybieramy 70-100 zdjęć które dajemy do wykonania odbitek a reszta jest archiwizowana na DVD. Niewiem czy młodemu kiedyś starczy cierpliwości zeby to wszystko obejrzeć ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian gratulacje, ja też czekam z wielką niecierpliwością aż mój model wystartuje.

Narazie tylko kołuje na czterech, ale za to jak szybko.

Dokumentacja robiona non stop, w granicach ok 1000 zdjęć na miesiąc.

p9.jpg

Ta kaczuszka na kieszonce nie jest żadną odznaką przynależności partyjnej, czy też poglądów politycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.