WZ Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 Jak ograniczyć obroty silnika na MX-12 http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=1304 tgo typu regulator , pakiet 1500MAh , silnik RAY 3536-06 śmigło 10x6 .Chcę ograniczyć max obroty bo glider na tym zestawie idzie w górę jak by to był jaki odrzutowiec ,prawie pionowo w górę na max. obrotach pozdrawiam
mammuth Posted June 27, 2009 Posted June 27, 2009 Niedawno bylo - podaje link http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=17576&highlight=epa
WZ Posted June 27, 2009 Author Posted June 27, 2009 Dzięki za link , sprubuje to zastosowac na MX-12 , jak nie to pozostaje zmienić śmigło na 9x6 - takie jeszcze mam , tylko mam obawy aby nie spalić regulatora gdyż dla tego silnika śmigło 9x6 jest proponowane przy pakiecie 3S
marcin133 Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 Zmieniając śmigło na mniejsze nie zmieniając nic więcej w instalacji elektrycznej zmniejszysz zużycie prądu. Dlaczego więc boisz się o regulator? P.S. Obecnie latasz na pakiecie 2s?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.