Skocz do zawartości

Edge 540 Robbe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powiem Ci tak: do latania zwykłej akrobacji łapiesz go za rurę łączącą skrzydła od przodu- tak wyważony lata jak po sznurku. Jeśli chcesz się powygłupiać w powietrzy wyważ go łapiąc za rure ale od tyłu. Mam nadzieję, że dość zrozumiale napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj model doczekał się oblotu :)

Wszystko poszło bardzo sprawnie, miałem jednak za duże wychylenia i model był bardzo nerwowy. Po ich zmniejszeniu latało się super. 8) Wylatałem 3 zbiorniki i zadowolony wróciłem do domu :)

 

Ale żeby nie było tak pięknie, to jakieś straty musiały być :ble: Przy lądowaniu zgubiłem tylne kółko w trawie :mrgreen: Już go nie znalazłem.

 

Edit:

model do lotu bez paliwa i maski silnika wyszedł 2480g.

 

Edit2:

krótki filmik z oblotu.

Wiem że nie latam najlepiej ale ważne, że model model przeżył :) no i lądowanie mi nie wyszło :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno w jakim znaczeniu :?:

Silnik nie pracuje tak jak bym chciał :roll: na MAX gazu model ledwo robi zawis (OS Max 50SX) myślę, że jak dam śmigło 13x4 to będzie lepiej. Teraz jest 12x6 i wydaje mi się że silnik nie wkręca się na obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na ucho to nie wiele brakuje motorkowi troche za bogata mieszanka na wolnych. Dokreć śrubke składu mieszanki o 1/4 i bedzie ok. Silnik zrobi sie żywszy teraz jest troszke przyduszony słychać, że wchodzi cięzko na obroty, bo mocno go zalewa na wolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polatałem wczoraj Edgem na nowym śmigle 13x4 i powiem szczerze że jest masakra. Jeszcze gorzej niż na 12x6... model nawet na pełnym gazie nie chce wisieć i się cofa do tył. Na śmigle APC 12x6 przynajmniej wisiał...

Doradźcie mi jakie kupić śmigło do tego silnika aby wyciągnąć z niego 100% normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.