Skocz do zawartości

Turnigy Plush 60A


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Ciekaw jestem co wyszlo z reklamacji. Ja kupilem w Hobby City regulator ale w wersji 40 A . Po podlaczeniu silnikow Turingy ( dwoch , 860 Kv i 2200 Kv ) oba szarpaly na malym gazie zas na calym staly. Po podlaczeniu popularnego dzwonka Bm2410 nie mialem zadnego problemu. W koncu regulator padl ( chyba BEC ) , nie podaje napiecia 5 V do zasilania odbiornika zas karta wyswietla zwariowane rzeczy. Mam zamiar zrobic reklamacje i dlatego tez ciekaw jestem co wyszlo z tego wszystkiego w twoim przypadku.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosiek nie zastanawiaj sie tylko wysylaj na gwarancje. Reklamacje w hobbycity są bezproblemowe - jak dotad nie slyszalem by komus odrzucili.

 

No i tak jak juz koledzy w innym temacie odpisali Ci - jest na tym forum multum informacji odnosnie reklamacji w HT, w jaki sposob sie reklamuje itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Reklamacja juz wyslana zas regulator jest uszkodzony. Podobnie jak karta do programowania.Regulator nie daje napiecia 5 V do zasilania odbiornika ale jak podlacze to napiecie z innego zrodla , wtedy tak .Silnik chodzi ale regulator jest bardzo goracy , podejzewam ze to jest BEC Karta wyswietla zwariowane ustawienia i jest zablokowana. Miedzy innymi ciagle swieci niebieska dioda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.