mammuth Posted July 3, 2009 Posted July 3, 2009 I nie wydawaj kasy na zabawki - chyba, ze dziecku chcesz dac ..żeby się zraziło do końca życia??? To dobry pomysl jest - masz hobby tylko dla siebie i dziecko Ci nie podkrada modeli
radek872 Posted July 3, 2009 Posted July 3, 2009 Wstaw te filmy - bedzie latwiej pomoc, a Sky Lady naprawde jest dobra na poczatek o ile jest dobrze ustawiona Na początek jest dobra tyle tylko, że ten kolega chce pozostac na zabawkach, bo ma wszystko gotowe i nic nie musi robic. Sorry ale, modelarstwo to przeciwienstwo tego o czym on pisze i z takimi problemami powinien zwrócić sie do producenta zabawek.Najlepiej to poczytać przedział wiekowy bo te 30cm modele są chyba do 12 lat a wnioskuje, że kolega ma ciut więcej.Wiadomo, że taki model dzieciak popsuje w ciagu kilku dni, więc nie mozna wymagać, że za 100zł będzie to dopracowany niezniszczalny samolot dla "starego konia" nie o to w tym chodzi.Chyba lepiej żeby dziecko połamało model niz swoja noge p121 jeśliinteresuje Cie modelarstwo to modelarstwem możesz się zająć, a zabawki zostawić dziecku.Radzę Ci przejechać się na lotnisko i zobaczyć jak to powinno wyglądać.Pewnie spotkasz sie tam z modelami jednosilnikowymi i zmienisz zdanie ;D Niestety, ale w tym hobby na początku samemu możesz jedynie zapełnic kosz na smieci, a opróżnić swoje konto zaufaj bardziej doswiadczonym.
bzik4 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 jacys debile zaprojektowali tak ze w WC jest nawiew zamiast wyciag by nieprzyjemne zapachy wyciagnac. A obok w pomiesczeniu sa dwa wyciagi, no poprostu zakaz wykonywaniu zawodu dorzywotnio ciekawe co by można powiedzieć o Waszym lataniu Sky Lady :mrgreen: Komuś kto nie miał pojęcia jak się robi wentylację trudno jest zrobić to dobrze, to samo dotyczy modelarstwa a jak to mówi staropolskie przysłowie - kiepskiej baletnicy rąbek u spódnicy :twisted: No i wrzuć te filmy to się pośmiejemy :mrgreen:
romanov Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Rany julek co sie dzieje ! Swiat sie z ciebie dzisiaj smieje nie wiem ile masz lat ale powiem tak czy od razu umielaeś czytać ? chyba najpierw do szkoly kazdy z nas chodzil i sie uczyl Nie bądz uparty bo jak bedziesz uparty w swoich przekonaniach to nikt nie bedzie Ci pomagal. Po pierwsze nikt tutaj nie ma takiego obowiazku po drugie jesli juz to ktoś robi nalezy go uszanować. po trzecie czytac czytac i szanować doswiadczenie innych modelarzy ktorzy wiele czasu i pieniedzy wydali zeby cos umiec. Po czwarte pamietaj nawet zabawką a i chyba szybciej zabawka zrobisz sobie lub komuś krzywde ! Pamietaj o tym ze odrobina braku doswiadczenia i model czy zbawka moze uderzyc w glowe kogoś. Proponuje zebys poczytał TUTAJ ! i wziął soebie te rady do serca. Nikt naprawde nieżyczy Ci zle chcemy Ci pomoc ale pozwól sobie pomóc.
madrian Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Dodam tylko, że im człowiek mądrzejszy i bardziej doświadczony, tym większą ma świadomość własnej głupoty.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.