Jump to content

Jaki najwiekszy model z ładowaniem z aparatury?


p121

Recommended Posts

Posted

I nie wydawaj kasy na zabawki - chyba, ze dziecku chcesz dac

 

..żeby się zraziło do końca życia???

To dobry pomysl jest - masz hobby tylko dla siebie i dziecko Ci nie podkrada modeli :D;)

Posted
Wstaw te filmy - bedzie latwiej pomoc, a Sky Lady naprawde jest dobra na poczatek o ile jest dobrze ustawiona ;)

 

Na początek jest dobra tyle tylko, że ten kolega chce pozostac na zabawkach, bo ma wszystko gotowe i nic nie musi robic. Sorry ale, modelarstwo to przeciwienstwo tego o czym on pisze i z takimi problemami powinien zwrócić sie do producenta zabawek.Najlepiej to poczytać przedział wiekowy bo te 30cm modele są chyba do 12 lat a wnioskuje, że kolega ma ciut więcej.Wiadomo, że taki model dzieciak popsuje w ciagu kilku dni, więc nie mozna wymagać, że za 100zł będzie to dopracowany niezniszczalny samolot dla "starego konia" nie o to w tym chodzi.Chyba lepiej żeby dziecko połamało model niz swoja noge :D p121 jeśliinteresuje Cie modelarstwo to modelarstwem możesz się zająć, a zabawki zostawić dziecku.Radzę Ci przejechać się na lotnisko i zobaczyć jak to powinno wyglądać.Pewnie spotkasz sie tam z modelami jednosilnikowymi i zmienisz zdanie ;D Niestety, ale w tym hobby na początku samemu możesz jedynie zapełnic kosz na smieci, a opróżnić swoje konto zaufaj bardziej doswiadczonym.

Posted
jacys debile zaprojektowali tak ze w WC jest nawiew zamiast wyciag by nieprzyjemne zapachy wyciagnac. A obok w pomiesczeniu sa dwa wyciagi, no poprostu zakaz wykonywaniu zawodu dorzywotnio
ciekawe co by można powiedzieć o Waszym lataniu Sky Lady :mrgreen: Komuś kto nie miał pojęcia jak się robi wentylację trudno jest zrobić to dobrze, to samo dotyczy modelarstwa a jak to mówi staropolskie przysłowie - kiepskiej baletnicy rąbek u spódnicy :twisted: No i wrzuć te filmy to się pośmiejemy :mrgreen:
Posted

Rany julek co sie dzieje ! Swiat sie z ciebie dzisiaj smieje

nie wiem ile masz lat ale powiem tak czy od razu umielaeś czytać ?

chyba najpierw do szkoly kazdy z nas chodzil i sie uczyl

Nie bądz uparty bo jak bedziesz uparty w swoich przekonaniach to nikt nie bedzie Ci pomagal.

 

Po pierwsze nikt tutaj nie ma takiego obowiazku

 

po drugie jesli juz to ktoś robi nalezy go uszanować.

 

po trzecie czytac czytac i szanować doswiadczenie innych modelarzy ktorzy wiele czasu i pieniedzy wydali zeby cos umiec.

 

Po czwarte pamietaj nawet zabawką a i chyba szybciej zabawka zrobisz sobie lub komuś krzywde ! Pamietaj o tym ze odrobina braku doswiadczenia i model czy zbawka moze uderzyc w glowe kogoś.

 

Proponuje zebys poczytał TUTAJ ! i wziął soebie te rady do serca. Nikt naprawde nieżyczy Ci zle chcemy Ci pomoc ale pozwól sobie pomóc.

Posted

Dodam tylko, że im człowiek mądrzejszy i bardziej doświadczony, tym większą ma świadomość własnej głupoty. :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.