Skocz do zawartości

Counter strike- serwery ( cs )


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miszczu
jakiego streama?

Literówka?

 

Ja gram na steamie na gun game jakimś(zresztą baaardzo fajny serwer mogę podać jeśli ktoś chce) i na FFA(Strzelnica Wrocław) również serwer bez dzieci neo i dobrze zabezpieczony(pozatym admin często jest więc w razie cheatów kick->ban)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowili... pijłeś... nie jedź. Oczywiscie steam'a. Serwery na ktore od przygody zdaza mi sie wejsc to Mostownia, Toya i KoBa pod ksywą dm, DeathMaker badz |GRU|DeathMaker. Kiedys glownie klanowki i szacuny, ale to bylo jakies 7 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzicie na stroe pcl.pl są tam różne serwery zaczynając od TP Przez Diablo mod i Zombie a kończąc na DR. Ja najczęściej gram na Zombie i Diablo. Polecam te serwery admin jest prawie zawsze. Ale ostrzegam za przeklnięcie 1 słowem banują odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam steama , ale ponad pół roku nie gram bo net działa jakby chciał a nie mógł.. najmniejszy odnotowany ping w ty mstatnim okresie to coś ok 700ms .. a tak to 2000-6000 :P

 

grałem na cspns.com , a polecam ci fragownie podlasie .. fajni ludzie .. bynajmniej kiedyś byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.