Skocz do zawartości

Pomoże mi ktos naprawić Helikopterek?


adi1525

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taką prośbę bo ma mini helikopterek xiangyu i urwały mi się kabelki od płytki i chciałbym żeby mi ktoś napisał gdzie mam jaki kabelek przylutować bo nie wiem;/ Fotki tego samolota wyśle jak ktoś będzie umiał.Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, nawet nie trafiles do dzialu do ktorego powinienes. Pomine juz powitalnie ale o heli pisze sie w dziale heli. Ponadto moglbys z laski swojej podac chocby linka do modelu i fotki tego czegos co ci sie odlutowalo. Jesli sadzisz ze ktokolwiek rzuci sie na Ciebie z pomoca po Twoim opisie to mozesz sie zdziwic :)

 

Zycze bardziej przemyslanych postow w przyszlosci. Przeczytaj swojego posta zanim go wyslesz bo troche pomieszales heli z samolotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to raczej trudno będzie Ci pomóc, bo te małe helikopterki mają w sobie układy scalone, których raczej ręcznie nie polutujesz (no chyba, że mówimy o innych modelach). Daj może jakiś link/fotki tego modelu.

 

Do Moderatorów: Chyba dział powinien być heli (?)

 

Edit: Pisaliśmy razem, ale ja byłem bardziej delikatny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?? Nawet jeśli ktoś zna schemat tej zabawki to raczej i tak Ci to niewiele da... To jest taki małe, że wątpię w to, aby człowiek był w stanie poprawnie to przylutować... Ja raczej na reaktywację tego daję marne szansę... ale oczywiście w razie jakbyś jednak próbował to Ci kibicuję :)

 

sory że na fotce ale innego nie mogłem znaleść.

 

Polecam

www.occur.pl albo po prostu nasz forumowy album :) :) :) [Taki mały, przydatny OT xD ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na pisze na innych forach może ktoś inny bedzię wiedział

 

Uuuu... Kolego, to już końcówka. Pakiecik ci zaraz wysadzi. Przecież to wygląda jak poduszka z pierza. Niestety, ta zabawka ma ok. miesiąca żywotności przy 1 locie dziennie i koniec. Szkoda psuć sobie nerwów i ryzykować spalenie domu, albo poparzenie własnej osoby. Ten złom to już się tylko do utylizacji nadaje. Kup sobie drugi - po 50zł chodzą.

Albo odłóż z 400zł i kup prawdziwy model, np. E-sky'a Lamę V3 V4 lub jedną z jej odmian w innych obudowach. Minimum 4 kanały i prawdziwe sterowanie, a nie pilot od TV.

To tyle. Tego się po prostu nie opłaca naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na pisze na innych forach może ktoś inny bedzię wiedział

 

Witaj drogi kolego, cytuję twoją wypowiedź drugi raz bo już była cytowana ale nie mogę się powstrzymać od dania odpowiedzi. Otóż jak już pisali wcześniej inni użytkownicy to niestety ale tą zabawką długo się nie nacieszysz a jeżeli już tak bardzo chcesz to spraw sobie taką samą tyle że nówkę. Prosisz o jakąkolwiek pomoc a po kilku postach już się unosisz jak "rozpieszczony bachor" sorki za słownictwo ale wolę napisać to dosadnie niż owijać w bawełnę a na przyszłość to jak zapodasz jakiś temat to uzbrój się w cierpliwość bo tu nic nie dzieje się błyskawicznie (jeżeli chodzi o pomoc ) tylko wymaga to trochę czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.