Skocz do zawartości

Turnigy 35-42C Jaka rozpietosc modelu?


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

W drive calcu jest nawet wspomniany silnik Baxtera.

 

A123 4S 2300, smiglo 11x5.5 1760g ciagu, predkosc 62km/h, 38,9A pobor. WOT flying (na pelnym gazie) 3:15min czyli z 8-10min normalnego latania.

 

Grzegorzu na smigle 12x6 w moim 2164g ciagu, tylko ze pobor 42A a nie chce grzac regla zbytnio. Silniki z tej serii bardzo dobre moim zdaniem tylko trzeba odpowiedni model dobrac w zaleznosci od tego co chce sie robic modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A123 odpada, mam jednego LiPola 4S 2200mAh 20C, Ktory odpada, poniewaz przy odpowiednim ciagu przekracz7m dopuszczalny prad dla baterii. Mam 2 pakiety 3S 2200 20C, i te po rownoleglym polaczeniu beda napedzac platowiec, regulator 50A mam, wiec wiekszych pradow nie przewiduje.

Wychodzi na to ze przy smigle APC moge liczyc na prawie 2 kG ciagu, to sporo. Mam smiglo drewniane Turnigy 10x6 i z nim prawdopodobnie osiagne ciag w granicach 1,5kG, co tez wydaje mi sie ciagiem wystarczajacym, jezeli uda mi sie zamknac mase platowca w 2 czy 2,2 kg. Nie ma byc to rakieta.

Nie wiem jeszce jak rozwiacac konstrukcyjnie odejmowany statecznik poziomy, bo wygodniej byloby go do transportu odejmowac.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.