Skocz do zawartości

Pomoc przy aparaturze


KacperK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy zbudowałem model szybowca i czas najwyższy kupić aparature robię to jak najniższym kosztem. Nie znam się na elektronice zbyt bardzo i proszę o waszą pomoc a więc http://allegro.pl/item681664925_aparatura_6_kan_co_pilot_bmi_nowka_full_zestaw.html Czy do tego zestawu potrzebuje jeszcze cos dokupić? myślę że 3 serwa puki co mi starczą. Natomiast w zestawie nie widze kwarców czy mam je dokupić? czy poprostu ich nie zauważyłem. Prosił bym o wasze zdanie na temat tego zestawu z góry dziękuję. I prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, aparatury nie kupujemy "jak najniższym kosztem". Kupujemy tańsze serwa, gorsze silniczki, mniejsze pakiety, ale na aparaturze nie oszczędzamy, bo od niej zależy los naszego modelu i całego wyposażenia. Nawet jeśli trzeba pół roku jeść czerstwy chleb i popijać wodą ze źródełka, to staramy się odłożyć jak najwięcej i kupić za to najlepsze co można. Bardzo łatwo wydać pieniądze.

 

W przypadku tej aparatury, praktycznie nie ma żadnych informacji w opisach. Nie podane są nawet funkcje programowe, co może oznaczać, że jest to po prostu złom.

 

Poczytaj uważnie tematy o wyborze pierwszej aparatury i szukaj okazji. Nawet używana, ale dobrej klasy i sprawdzona aparaturka będzie lepsza niż okazyjnie kupione "niewiadomoco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.