Skocz do zawartości

Potrzebuje informacji na temat ładowarki WALKERA


ksionc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu kupiłem na forum ładowarkę Walkera GA-003 i nie wiem czy posiada ona odcięcie napięcia w momencie naładowania oraz czy ma balancer. Pakiet, który chce nią lądować to Mystery 1500mAh 11,1V 25C. Dałem za niego około 90zł (jak dla mnie całkiem sporo) i nie chciałbym go stracić z powodu niewłaściwego użytkowania. Czytałem na forum ze akumulatory Li-pol najlepiej lądować ładowarką posiadająca balancer, oraz ze moja ładowarka ma moduł sygnalizujący naładowanie akumulatorów, nie wiem jak ładowarka to sygnalizuje, wyposażona jest w dwie kontrolki, zgadując jedna jest od sygnalizowania pracy a druga ? od "sygnalizowania naładowania"? jeśli tak to żeby nie przeładować muszę siedzieć nad nią podczas ładowania ? :shock: czy może ładowarka piszczy gdy jest naładowany akumulator? Nie chciałbym kupować nowej ładowarki np. e-sky bo moja tez jest w koncu do ładowania li-poli. :? (zaznaczam ze przy zakupie nie otrzymałem instrukcji obsługi) chodzi o taką ładowarkę:

 

http://www.daniel2709-allegro.blink.pl/aukcja/helikopter/DSC_8959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.