Skocz do zawartości

lama robbe


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Nie interesuje sie bardzo smiglowcami,chociaz mam jeden picoza jezeli to mozna nazwac helikopterem.Wiem ile kosztuje lama e-sky teraz w granciach 400zl.A ja znalazlem taka: http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=160&products_id=2721 .Nie chce jej kupowac tylko widze ze tutaj na forum duzo osob chce kupic "lame" z allegro za 170 zl.Mowia ze nie maja kasy na e-sky,a wiec moze ta bedzie ok? Sami powiedzcie.

 

 

 

 

POZDRAWIAM ŁUKASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś pamiętam, to jest to model podobny tylko zewnętrznie. Mechanizm napędowy nieco się różni i części od Lamy nie pasują.

 

Do 200zł nowej Lamy nie kupisz. W czasach taniego dolara, cena do chodziła do 250zł. Dzisiejsze ceny to wynik wyższego kursu. A z podróbkami uważaj. Lama i tak ledwo spełnia wymagania jakościowe za te 400zł. Model o połowę tańszy po prostu nie będzie dobry. Zwykle tyle kosztują "lepsze" zabawki, udające modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.