Skocz do zawartości

Nowy ale nie do konca ;) - Diablo 3D


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Namawiany przez Motyla w koncu tutaj sie pojawiłem ;)

 

A teraz do rzeczy - bedziecie pewnie opieprzać itp ale ja sie i tak juz nie dam zmienić ;)

 

Zamowilem u Stośka Diablo 3D. Wpakuje mu tam na razie ASP 52II S i zbiornik 300 ml. Serwa - 2x hs 422, 2xhs 321 czy jakos tak no i cos na gaz pojdzie. Ewentualnie na wysokosc Tower Pro 6kg.

 

Jak dorwe model w swoje łapy to wrzuce foty i w ogole. Na RC Groups widzialem przypadek jak gosciowi po 3 locie pekl ster wysokosci (statecznik) - mysle, czy na etapie budowy nie zamotnowac zastrzałów albo nie wpuscic węglowego pręta w ten statecznik.

 

Bede myslal jak go dostane :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa - 2x hs 422, 2xhs 321 czy jakos tak no i cos na gaz pojdzie. Ewentualnie na wysokosc Tower Pro 6kg.

 

Marcin. nie zamontujesz bo koszyki na serwa sa pod serwa klasy mini. Idealnie pasują tam serwa wielkości HS-81 i jeżeli przyjdzie ci do głowy wsadzenie większych to musiałbyś powiększyć otwory na serwa a niestety nie ma tam tyle "drzewa". Serwa nie miałyby się czego trzymać. Zweryfikuj więc swoje plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nieźle nie tylko ja tak Stośkowi mące szyki :D

 

:)

 

No ale mam takie małe poczucie winy hihi, moze jednak kiedys wroce do tematu Diablo. Jak na razie meczylem dzis Decathlona - porażka przy starcie wariuje jak glupi, wiec nawet nie ja nim latałem - chyba pojdzie do sprzedania. Jeszcze sie musze zdecydować czy z silnikiem czy bez. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.