Skocz do zawartości

pirat z blejzyka


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli odpowiednio za laminujesz łączenie to i hole wytrzyma. Elfa mamy i z holu nim strzelamy i jest ok.

 

Mieliśmy UMI z Blejżyka ale przy fabrycznym wzniosie brakowało mu trochę zwrotności.

 

Jak się zdecydujesz to daj koniecznie większe wzniosy niż podaje producent. Myślę , że warto w tym modelu robić napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że warto w tym modelu robić napęd.

chyba się właśnie na to zdecyduję. rozmowa z panem Arturem już mnie do tego przekonała. pozatym do holu nie zawsze mam dostęp, a i łąka na której bym latał nie wystarczy na jego rozciągnięcie. zdecydowałem się na skrzydła fabryczne, ale będą odrazu z wyciętymi lotkami.

 

a finalnie powinien wyglądać tak (przynajmniej z założenia):

http://www.aeroklubelblaski.pl/dane/powiekszenie.php?zdjecie=edycja/htmlarea//galerie/podstrony/20060126141845pd.jpg

własność aeroklubu elbląskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja z silnikiem i lotkami , bedzie ideał.

ah...szkoda, że do elektryfikacji trochę czasu jeszcze upłynie

 

Warto dbać o małą wage modelu bo przy 1,5m ma to znaczenie.

model 320 + pakiet 80 + silnik 40 + odbiornik 30 + serwa 40 + regiel 30 = 540 gram co daje około 38 g/dm2. śmigła nie policzyłem.

 

p.s.: podobno jest tez wersja 1700mm, długość ta sama.

pakiet 2s 1300mAh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.