Skocz do zawartości

Stary nitrometan w paliwie utrudnia pracę silnika!!! ???


Koper20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z gaśnięciem silnika na niskich obrotach w czasie lotu i już mi ręce opadają :/ Sprawdziłem wszystko silnik wyregulowany, wszystko szczelne itp Jedna rzecz mnie zastanawia czy źle przechowywany nitrometan może powodować takie skutki w pracy silnika?

Kiedyś miałem inne paliwa i wszystko było ok. Na czystym metanolu również silnik dobrze pracował, ale od kiedy dodaliśmy w modelarni nitrometan z jakiejś lewej partii do paliw to wszystkim coś nie pasuje:/

 

Jeśli miał ktoś taka sytuację to proszę o opinie!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale od kiedy dodaliśmy w modelarni nitrometan z jakiejś lewej partii do paliw to wszystkim coś nie pasuje:/

 

Tylko z powyzszego fragmentu wynika ze ani Ty a tym bardziej my nie wiemy co tak naprawde dolales do tego paliwa.

 

Jezeli na innych SPRAWDZONYCH paliwach silnik pracuje prawidlowo sugeruje to jednoznacznie ze to co dolaliscie do paliwa, paliwo to zepsulo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.