Skocz do zawartości

wtyczki do li-poli


tadek041

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy to dobry dział ale zapytam tutaj otóż mam pytanko jakie polecacie wtyczki do li-poli oprócz złącza typu dean T Byle by były jak najmniejsze i nadawały się do wszystkich pakietów zarówno tych 7,4 jak i tych 22 V co myślicie o tych wtyczkach bec >? Link poniżej proszę o odpowiedz i pozdrawiam. http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=2205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej nie dasz rady przylutować goldów 2 mm do pakietu 6s (a nawet do 3s 20 C - bo z takimi mam styczność) - im większy prąd rozładowania pakietu, tym większe konektory są potrzebne. Ja do pakietów 3s używam goldów 3,5 mm - uważam że są świetnym sposobem łączenia pakietu z regulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Staram się nie odpinać silnika od regulatora, a jeśli już, to ostatnią rzeczą jaką wykonuję jest wyjęcie pakietu z pudełka - silnik już dawno jest podłączony :) . W sumie to nie wiem jakie standardy stosuje większość modelarzy - ja dla goldów 3,5 opracowałem własny:

pakiet: 2 goldy żeńskie

silnik: 3 goldy męskie

regulator (przewrotnie :D ):

- w stronę pakietu: 2 męskie

- w stronę silnika: 3 żeńskie :)

 

A ostatnio nawet mi z Chin przysłali pakiet lipol 3s z przylutowanymi 2 goldami żeńskimi 3,5 mm w niebieskiej obudowie (nie pamiętam jak się nazywa to złącze i nie chce mi się szukać :) ). Czyli nie musiałem robić tego czego robić nie lubię - lutować goldów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.