Skocz do zawartości

FS-TH9X 2.4G 9CH - Czy warto za takie pieniądze ?


gaddss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Całkiem przypadkiem nalazłem na e-bay'u ciekawą aparaturkę:

tu link:

 

http://cgi.ebay.co.uk/FS-TH9X-2-4G-9CH-radio-control-Transmitter-Receiver_W0QQitemZ270432372219QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_RadioControlled_JN?hash=item3ef70685fb&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1688|293%3A1|294%3A50

 

Najciekawsza jest cena, bo 50 funtów brytyjskich to w porywach 250 zł (nie licząc przesyłki) Pytanie do znawców, czy lepiej dołożyć i kupić coś znanej marki czy mimo ceny może to byc ciekawy sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żle zrozumiałem twoją odpowiedź :) gdyż napisałeś "odbiorniki" w liczbie mnogiej to od razu pomyśałem o serwach. Jeśli chodzi o zwyczajny odbiornik to załóżmy ze wystarczy nam jeden który jest w zestawie. Moje pierwsze pytanie miało na celu skupić się bardziej czy warto pchać się w chińszczyznę i to tak tanią i bezfirmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiorniki, jak wszystko inne ulegają często destrukcyjnym siłom natury. I wymagają wówczas wymiany. Jak musisz wydać 400zł na małą kostkę z elektroniką, a tu obok leży taka za 100zł, która tobie się nie przyda, to wydatek boli... :wink: Zresztą mając więcej odbiorników, masz nie tylko rezerwę, ale też możesz mieć w tym samym czasie więcej modeli gotowych do lotu, bez konieczności przeróbek co kilka chwil.

 

Od nadajnika często zależy los modelu, często bardzo drogiego, ciężkiego i pracochłonnego.

Czy chcesz powierzać los czemuś, co zostało skonstruowane przez niedouczone dzieci, karmione miską ryżu dziennie, na taśmie produkcyjnej, produkowane było na akord i przy maksymalnej minimalizacji kosztów? :D

Ale podobną są ludzie, lubiący poczuć tę adrenalinkę gdy wielki i ciężki model traci kontakt z pilotem i leci ku ziemi pełnej dzieci, domów, szyb, samochodów i innych drogich i delikatnych przedmiotów... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no oczywiście, zawsze dobrze mieć w zapasie, albo jak lata się kilkoma modelami. Jednakże to byłby jedyny minus tego sprzętu..? nikt nie bał by się tego kupić (oczywiście wiedząc ze podzespoły są w granicach rozsądku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.