Jump to content

Witam z opóżnieniem :)


Recommended Posts

Posted

Jakoś tak póżno tu zawitałem chociaż powinienem od razu. Witam wszystkich modelarzy. Trochę o mnie: mam 28 lat w modelarstwie siedzę od podstawówki, zaczynałem od jaskółki, potem pierwsza aparatura 2kanałowa i szybowiec własnego pomysłu. Ogólnie długi czas latałem szybowcami zbudowanymi przez siebie, dzięki nim nauczyłem się jak wykorzystać żagiel i termikę. Przyszedł czas ze sam latałem jako pilot paralotni a póżniej paralotni z napędem, niewiele tego w sumie około 7h w powietrzu. Niestety kontuzja kolan trochę ostudziła zapał do paralotni i wróciłem do modeli RC. Szybowce wyposażałem w napędy spalinowe ale chciałem spróbować też z samolotami i tak powstał wykonany prze ze mnie model z silnikiem os max 25FS o rozpietosci 1,4m, model nie startuje z ziemi ale dzięki temu ze jest smukły w powietrzu latał dobrze, obecnie przygotowuje go do silnika MDS 6,5. W koncu postanowiłem ze kupie coś z zestawu bo tylko cały czas budowałem i tak stałem sie posiadaczem Super Air Black Horse z silnikiem ST 7,5cm, model bardzo fajny w pilotażu. To by było tyle o mnie. Pozdrawiam wszystkich

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.