Skocz do zawartości

Witam z opóżnieniem :)


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak póżno tu zawitałem chociaż powinienem od razu. Witam wszystkich modelarzy. Trochę o mnie: mam 28 lat w modelarstwie siedzę od podstawówki, zaczynałem od jaskółki, potem pierwsza aparatura 2kanałowa i szybowiec własnego pomysłu. Ogólnie długi czas latałem szybowcami zbudowanymi przez siebie, dzięki nim nauczyłem się jak wykorzystać żagiel i termikę. Przyszedł czas ze sam latałem jako pilot paralotni a póżniej paralotni z napędem, niewiele tego w sumie około 7h w powietrzu. Niestety kontuzja kolan trochę ostudziła zapał do paralotni i wróciłem do modeli RC. Szybowce wyposażałem w napędy spalinowe ale chciałem spróbować też z samolotami i tak powstał wykonany prze ze mnie model z silnikiem os max 25FS o rozpietosci 1,4m, model nie startuje z ziemi ale dzięki temu ze jest smukły w powietrzu latał dobrze, obecnie przygotowuje go do silnika MDS 6,5. W koncu postanowiłem ze kupie coś z zestawu bo tylko cały czas budowałem i tak stałem sie posiadaczem Super Air Black Horse z silnikiem ST 7,5cm, model bardzo fajny w pilotażu. To by było tyle o mnie. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.