Skocz do zawartości

problem z power boxem ESOTOP & SERWA HD


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, zakupiłem niedawno power box z firmy ESOTOP wersji 1,3, z przeznaczeniem do dużego modelu, niestety po podłączeniu zasilania ( tylko i wyłącznie 2x5 cel ni cd, ni mh, i nic po za tym), okazuje się że po podłączeniu serw HD, które są na max 6V po prostu nie chodzą. Na 4 celach pracują OK, ale z kolei power box nie przyjmuje 4 cel. Zmierzyłem napięcie na wejściu i jest tyle samo co na wyjściu, czyli nieobciążony alumulatorek 7,5V. I tu mi się nasówa pytanie:

czy mogę podłączyć do akumulatorów jakiś regulator napięcia, który mi zbije napięcie na 6V, czy taki regulator zastosować za power menagerem , np na oddzielnej listwie zasilania do tych serw? Z kolei jeśli power manager rozpoznaje ilośc akumulatorków i robi ich test , jak to obejśc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.