Jump to content

Jakie śmigiełko do silniczka Permax 400??


Mikx

Recommended Posts

Jakie śmigiełko było by najlepsze do silniczka Permax 400 , regulator Jeti JES 020 plus, pakiet Kokam 2000mAh 7,4V, model MiniMag Multiplex ???

Link to comment
Share on other sites

Typowo o ile kojarzę do tego silnika szło 6x3. Rewelacji raczej nie oczekuj z takim napędem. Silniki szczotkowe trochę lepiej wypadają po zastosowaniu przekładni i większego śmigła.

Link to comment
Share on other sites

Ten silniczek ma trochę za mało mocy jak na ten model. Idzie do mnie już trochę mocniejszy taki-3F EMAX Blue Sky BL 2215/20 Outrunner. Musze jeszcze jakoś podstawę do zamocowania łoża wykombinować i będzie fruwał jak prawie jak messerschmitt :twisted:

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście =) aż takim początkującym to ja nie jestem :D A mocowanie planuję zrobić coś podobnego jak a_skot- MiniMag . Mam pytanie czy to mocowanie (Sklejkę) od razu trzeba wkleić do modelu uwzględniając skłon i wykłon silnika ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolega MiniMagiem lata około 1 godz. na tanim dzwonku 3f i podłącza 2 pakiety 2s równolegle od Lamy. Ten model ładnie szybuje i z powodzeniem można szukać termiki. Jak obniży lot to znowu do góry. Z powodzeniem wykonuje także pętle. Zdjęcie znajdziesz w Imprezy modelarskie/Bydgoszcz i okolice str.8 i 9 Roberta 12160 A tak w ogóle jest bardzo dużo zdjęć i filmy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.