Skocz do zawartości

[P] planów szybowca i samolotu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

 

poszukuję planów szybowca łatwego w pilotażu (do nauki latania) z depronu

o rozpiętości 1,5m - 2m i samolotu elektrycznego też łatwego w pilotażu

o rozpiętości ok 1m

 

 

za odpowiedź z góry dzięki i proszę o nie usuwanie tematu (poprzednie nie pomogły mi

w znalezieniu planów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw należało by zajrzeć do działów "od czego zacząć" oraz "powitalnia "

 

potem zapoznać się z terminem "symulator" a nie szukać modelu łatwego w pilotażu

dopiero potem szukać modelu określając konkretnie czy ma to być RWD5 metrowy czy metrowy f16 napędzany elektrycznymi wentylatorami z mega zasilaniem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany już mam ale nie są w skali 1:1

jak je przemienić do skali 1:1

a jakiś inny szybowiec?

 

Najprostsza opcja to dyskietka i podróż do najbliższego punktu ksero, robiącego wydruki wielkoformatowe. Poproś o wydrukowanie planów w interesującej cię skali (najlepiej w 2 lub 3 egzemplarzach).

Inna opcja to program "Posteriza" i drukowanie planów na kartkach A4 i sklejanie z nich dużego planu.

 

Wchodzimy na stronę Profili2.com, dział plans and drawings, w zakłatce engine wybieramy gliders i.. wybieramy model. Albo... przeszukujemy forum w dziale "szybowce" oraz "od czego zacząć i czytamy, co się nadaje dla początkujących i skąd wziąść plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nic nie znalazłem :(

nie macie linka do jakiś planów w skali 1:1??

 

a jeszcze takie pytanie poza tematem

czym się łatwiej lata szybowcem czy samolotem elektrycznym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autocad coreldraw :D ]

 

tez na poczatku denerwowalo mnie na forum ze ktos pisze UZYJ OPCJI SZUKAJ... ale im wiecej tu obcuje tym bardziej tych ludzi rozumie i sam coraz czesciej z niej korzystam zanim zadam bezsensowne pytanie bo i takie sie kazdemu zdazaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.