Skocz do zawartości

Problem z elektroniką.


listek

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż niedawno stałem się "szczęśliwym" posiadaczem tego oto samolotu: Mustang p-51

 

Podczas moich pierwszych lotów w życiu zaliczył on kilka upadków i jeden porządny otóż uderzyłem prostopadle w mur.

 

Po tej kolizji samolot jakby stracił moc. Silnik się kręci na ucho z połową obrotów a akumulator nagrzewa się do takich temperatur że zaczął mi topić styropian dlatego uważam że jest to problem z elektroniką. Co może być tego przyczyną i jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła się wygiąć oś. W rezultacie silnik jest jak to się mówi" nie w polu" i nie ma mocy, za to się grzeje. Najlepiej załatw sobie drugi silnik do tego regulatora (sprawny) podłącz i zobacz różnicę. Jeżeli nic się złego nie dzieje, to regulator w porządku i wymiana silnika załatwi sprawę. To "szczotka" klasy 380. Kosztuje ok 30-40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem kiedys to latadlo do mustanga to mu co nieco brakuje,jezeli chcesz do niego kupic silnik to musisz wiedziec ze na twoim jest chyba metalowa zebatka a wszystko to dziala w nietypowej przekladni, więc jak kupisz silnik 380 to pomysl o nowej zebatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.