Skocz do zawartości

Wypadek szybowca w Radawcu 2 osoby ranne


kylorc

Rekomendowane odpowiedzi

Tata odwiedził w szpitalu Karola.

Po operacji kręgosłupa Karol może ruszać palcami u nóg i rękami.

Jest przytomny, ma pęknięte obie nerki i dużo urazów wewnętrznych.

Najgorszym problemem u niego jest kolano, ponieważ muszą zoperować to kolano, a na razie Karol nie nadaje się na operacje. Każdy dzień zwlekania z tą operacją, może spowodować, że Karol będzie miał, sztywne kolano.

 

Z wujkiem bez zmian, odwiedziłem go dzisiaj wieczorem. No i wchodząc do niego, przestraszyłem się troszeczkę jego wyglądu nawet go nie poznałem. Najgorzej wygląda twarz, ponieważ ma złamany nos i dużo krwiaków na twarzy

 

Jak czegoś się dowiem to napiszę Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z ludzikami z naszej sekcji, którzy mają trochę lepszy wgląd w sytuacje niż ja. Powiem tak - cieszę się, że obaj piloci żyją, i nie chcę już zagłębiać się w przyczyny. Niech komisja ustali. Z opowiadania wiem, jak wyglądała sytuacja na miejscu zdarzenia... Życzę pilotom powrotu do zdrowia i czekam na orzeczenie komisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.