Skocz do zawartości

Laik- pomoc.


sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to moj pierwszy post wiec chciałbym sie przywitać. Od razu przejdę do pytania. Może (a raczej na pewno) jest ono głupie, jakie wymiary ma śmigło oznaczone 10" x 6? Chciałbym zakupić śmigła do mojego modelu, ale nie wiem jakie. Prosze o pomoc. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest to moj pierwszy post wiec chciałbym sie przywitać. Od razu przejdę do pytania. Może (a raczej na pewno) jest ono głupie, jakie wymiary ma śmigło oznaczone 10" x 6? Chciałbym zakupić śmigła do mojego modelu, ale nie wiem jakie. Prosze o pomoc. Z góry dzieki za odpowiedzi.

 

motyl pewnie o to chodziło bo śmigło wybiera sie do silnika a nie do modelu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przejdę do pytania. Może (a raczej na pewno) jest ono głupie, jakie wymiary ma śmigło oznaczone 10" x 6?
to nawet jak wskazuje autor jest pytaniem i z punktu widzenia języka polskiego też jest pytaniem.

 

Chciałbym zakupić śmigła do mojego modelu, ale nie wiem jakie.

 

To zwykłe stwierdzenie:)

 

Szkoda bic piane, ale dopóki nie beda precyzowane dokładnie pytania i tematy dopóty będą głupie odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.