Skocz do zawartości

hitec optic 6 i assan


qbacz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to bezpośrednia odpowiedź na pytanie

A czy ktoś zanotował jakieś problemy w połaczeniu hitec-assan?

ale

używam HITEC Eclipse7 wcześniej z modułem SPECTRA, teraz TYLKO ASSAN.

 

Żadnych problemów.

 

Czy warto inwestować w syntezę - dla mnie nie: sensowny odbiornik to jakieś 100PLN a Assan 23USD w UH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wolno przymierzam się do assana bo wkurza mnie długość anteny w opticu. wcześniej miałem sanwę i antena była zdecydowanie mniejsza.

 

co do modułu z syntezą to chyba szkoda kasy. ja mam wszystkie odbiorniki z syntezą ale nadajnik zwykły i w niczym mi to nie przeszkadza.

 

jak kupisz assana to napisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę odświeżę temat:)

 

Mam już w swoim opticu moduł assana i jestem mega zadowolony. Modelami steruje sie o niebo lepiej, lecą jak po sznurku. Dodatkowo ten moduł pobiera chyba mniej prądu, bo nadajnik wytrzymał ostatnio 280min, a napięcie wynosiło 9,9V (później naładowałem, bo na następny dzień potrzebny mi był pełen akumulator).

 

Dla niezdecydowanych, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiegu nie mierzyłem, jedynie zrobilem test przy którym miałem problemy z 35mhz, czyli niski lot na "dużą" odległość kombatem (rozpiętość 800mm) poleciałem na ok 400m i nie było żadnego problemu, poza widocznością:), w góre ten zasięg powinien byc wiele większy.

Niestety mój motoszybowiec jeszcze nie jest odremontowany po wypadku (właśnie przez odbiornik hiteca 35mhz) a w ten sposób łatwiej by było osiągnąć wiekszą odległość.

 

 

Może wypowie się ktoś kto testował zasięg zestawów assana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.