Skocz do zawartości

Mikro serwa o małej wysokości?


pppd

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może jakieś serwa o możliwie małej wysokości? Zakupiłem niedawno model DLG R-mini i chciałbym w nim zrobić sterowanie typu pull-pull tak jak u poprzedniego właściciela. Niestety wysokość kadłuba jest tak mała, że nie mogę tam upchnąć żadnych serw. Kupiłem specjalnie dwa GWS Pico Std bo miały wysokość < 25mm z orczykiem, jednak nadal za dużo :/ Do sprzedawcy napisałem maila, ale jest na urlopie i nie ma jak odpowiedzieć.. a model chętnie bym już ulotnił.

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to położyć je w poziomie, na drugiej lince zrobić jakiś naciąg, bo nie chciałbym stosować bowdenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hobbycity.com/...7&ParentCat=189

 

zobacz tu - jest i to kilka niższych niż 25mm - ale nie wiem czy nie będą za słabe ....

Niestety nie każde serwo ma diagram z dokładnymi wymiarami, a wysokość często podawana jest dla samego "pudełka" bez mocowania orczyka itd.

 

Najlepsze bylyby dymondy d-47. Dosc mocne, choc wolne (chyba, ze dajesz je na 2s lipo bezposrednio).
Jeżeli podana wysokość 17,4mm będzie wysokością całkowitą to pewnie wybór padnie właśnie na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabe i przy tej cenie wziąłbym już Dymondy, ale dziękuję za pomoc :)

 

Kiedyś była baza danych serw i można było sobie wyszukiwać, ale niestety jest już mocno nieaktualna. Można by taki projekt reaktywować, bo przy tej ilości użytkowników nie byłoby to obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.