Skocz do zawartości

MVVS 58 Czy może DA 50? albo 3W?


gawron89

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego MVVS 50 ccm i bardzo sobie chwalę. Zapłon naprawdę dobry, duża cewka.

Nie wiele latał, ale nie odstaje od 116 ccm która przelatałem więcej, nie ma tego patentu w gaźniku jak 116 ze zmienianą położenia iglicy "L" ale mimo to ładnie trzyma niskie obroty i ładnie się wkręca mimo cieżkiego śmigła - nie lata w akrobacie to ocena też nie jest do końca pełna.

 

3W - kiepskie moduły zapłonowe, i wyjście wydechu w głowicy pod kątem mnie osłabiło do tego stopnia, że do 3W nie wracam już.

 

DA humm, nie mam zdania, ale mam poczucie, że jest mocno przereklamowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uzywam DA 50, ale mialem kontakt z MVVSem i DLem.

 

DA 50- zero problemow. Tylko leje benzyne i latam. Jak na razie zero regulacji, nigdy mnie nie zawiodl w locie. Cud, miod, malinka.

 

MVVS 58- kolega mial i byla dziura w obrotach.

MVVS 26- regulowalem go (na zlocie w NT) i chodzi troche lepiej, ale wciaz zadna rewelacja.

 

DL 50- wyregulowalem ten silnik koledze (pierwszy silnik benzynowy, jaki regulowalem) i chodzi naprawde super. Nawet nie zajaknal sie podczas zawisu i wychodzenia z niego.

 

Wazna sprawa- zwroc uwage na wydech- ja uzywam zimmermanna i dzwiek jest wg mnie rewelacyjny. Tlumik typowy- np dodawany do DLa jest beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

No to wybór padnie pewnie na DA 50 :)

 

Powiedzcie mi tylko czy taki tłumik będzie dobry?

 

http://www.krumscheid-metallwaren.de/neu/shop.php?lang=EN

 

Trzeba wejść w muffler i wybrać opcje

 

 

External-Aluminium-Muffler with straight outlet

 

for engines up to 50 ccm

 

I jakbyś mógł mi jeszcze napisać co to za tłumik zimmermana?

i jak wygląda?

 

Bo szukam tłumików takich jak miała WILGA.

 

Pozdrawiaamm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokladnie tego samego typu tlumiki.

http://shop.lindinger.at/product_info.php?products_id=53853

Teraz wyszly jeszcze ladniejsze- z dwoma kroccami wylotowymi :)

Ich zaleta jest to, ze sa zrobione ze stali nierdzewnej, a nie sa aluminiowe- podobno latwiej wyczyscic (w sodzie).

"Na miescie :wink: " mowia, ze sa cichsze, maja ladniejszy dzwiek i daja ciut wiecej mocy niz inne tego samego typu. Czy tak jest nie wiem- ale z dzwieku i jakosci wykonania jestem bardzo zadowolony.

 

EDIT:

Znalazlem:

Zimmermann

 

Widze, ze sa az o 40g lzejsze przy mniejszej srednicy :) i niewiele wiekszej dlugosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.