Skocz do zawartości

pakiet a odbiornik


zuczki

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam problemik posiadam taki odbiornik jak na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27ca9134fdaef204.html i taki pakiet.Pod 1 podpiąłem serwo pod 2 również serwo pod 3 regulator pozostała czwórka tylko jak podpiąć wtyczke ktora widac na zdjeciu.To wtyczka z pakietu,nie pasuje kolorami i iloscią gniazd pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz podpinać? :shock:

To jest wtyk serwisowy pakietu do balansowania ogniw - to są niestety podstawy.

Odbiornik i serwa zasilane są z układu BEC regulatora - wystarczy podpiąć pakiet pod regulator - i to też są niestety podstawy...

 

I nie pisz proszę znowu:

nie mam na tyle czasu by siedzieć na kompie a bardzo mi na tym zależało.

- bo trochę wysiłku w poznanie zagadnienia włożyć trzeba, a ty zadajesz kolejne trywialne pytanie.

 

EDIT:

Jak mam podpiete jak pisalem to serwa mi szaleją :( co jest grane

To też są podstawy! Odbiornik zbiera śmieci z otoczenia. Włącz nadajnik to przestaną szaleć. Nadajnik powinien być włączany jako pierwszy, przed odbiornikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: Kwarce mam z nadajnika w odbiorniku jak go kupowałem to nie było kwarcy.Czyli odbiornik nie pracuje na takiej częstotliwości :( .Jeszcze raz próbowałem na zewnątrz i silnik działał jedno serwo tez i nic po za tym.Aha w nadajniku mruga czerwona lampka baterie sa słabe czy może mieć to jakieś znaczenie??Czy po prostu te kwarce nie nadają się do odbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy!

Nie wszyscy mają kompa wszczepionego pod skórę i pisanie im trochę zajmuje :P

 

Co do meritum - nadajnik i odbiornik muszą stanowić "parę" - to samo pasmo częstotliwości, ta sama modulacja, w systemach cyfrowych - ten sam protokół. Kwarce - też para, na ten sam kanał i odpowiednie do reszty systemu pasmo.

Najwyraźniej nadajnik masz z zabawki na 27MHz, a odbiornik "modelarski", zapewne na 35MHz.

To nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po prostu te kwarce nie nadają się do odbiornika

To odbiornik nie nadaje się do tych kwarców (o ile nie jest na 27 MHz!). Czy na dobudowie nie ma podanego pasma, na jakim odbiornik pracuje? Jak go kupowałeś, to nie było podanej tej informacji?

Masz nadajnik na 27 MHz, więc odbiornik również musi pracować na tej częstotliwości - inaczej nie da rady.

Swoją drogą 27 MHz to bardzo zaśmiecone pasmo (np. radia CB z dopałami), praktycznie nie wykorzystywane w modelarstwie, zwłaszcza lotniczym. Nie dalej, jak wczoraj o tym pisałem... : http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=19183&start=5

Prorok jaki, czy co? :P

 

 

Nie wszyscy mają kompa wszczepionego pod skórę i pisanie im trochę zajmuje :P

To nie kompa, tylko klawiatury! ;-) .

 

Tym razem drugi :evil: .

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik bede miał taki jak mam tylko kwarce zmienię.Mam jeszcze nadajnik z kompletu Dynam tylko nie używam go jak na razie ponieważ muszę dokupić akumulatorki i je zlutować do kupy.Wielkie dzieki za pomoc w rozwiazaniu problemu pozdrawiam.Miłego dzionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.