Skocz do zawartości

MIg 29 600g do lotu


chrisk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestm bardzo poczatkujacym modelarzem z malboRKA.Na swoim koncie mam juz kilka modeli sylwetkowych(mig 29,su 37 z rc.tomhe)właśnie skonczyłem model miga 29 ub z depronu i pusty wyszedł prawie 400g a z osprzetem do lotu wazy 600g i z tad moje pytanie czy poleci on na tym wyposazeniu(boje sie go rozbic wiec pytam)

 

oto wyposażenie:

E max 2822,smigło 7*54,regiel super simple 18A i pakiet 3s 1500mah 20C. na wadze wychodzi ze silnik na tym smigle ma 420g ciagu. Z góry Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak chodzi na każdym ze śmigieł, które masz i zobacz jakich inni używają.(sprawdzaj czy nic sie za bardzo nie grzeje). Jak chcesz sprawdzić ciąg to w rękę i oceń sam. Jeżeli to Twój pierwszy model "ala odrzutowiec", to popróbuj latać czymś takim na symulatorze, bo nie jest to takie proste. ///pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pierwszy moj prop jet.wczesniej latałem sylwetkowymi modelami miedzy innymi tym http://rc.tomhe.net/mig-29 oraz http://rc.tomhe.net/su-37 na poczatku bylo dosc ciezko ale teraz juz jest ok. Chciałem sie jescze dowiedziec jak to jest z tymi zakupami na hobby city i w innych zagranicznych sklepach modelarskich.Trzeba miec jakies spacjalne konta czy jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.Jestm bardzo poczatkujacym modelarzem z malboRKA.Na swoim koncie mam juz kilka modeli sylwetkowych(mig 29,su 37 z rc.tomhe)właśnie skonczyłem model miga 29 ub z depronu i pusty wyszedł prawie 400g a z osprzetem do lotu wazy 600g i z tad moje pytanie czy poleci on na tym wyposazeniu(boje sie go rozbic wiec pytam)

 

oto wyposażenie:

E max 2822,smigło 7*54,regiel super simple 18A i pakiet 3s 1500mah 20C. na wadze wychodzi ze silnik na tym smigle ma 420g ciagu. Z góry Dziekuje za pomoc

Mam model esa na takim silniku - latam na obciętym o 1cm - śmigle 9x7 i model nieźle zapindala, więc i twój da radę. Kup też sobie śmigło 8x6 na nim też model szybko leci na takim silnku.

 

Serwa TP z perfecthobby wydają się być niezłe , tymbardziej ., że za tak małą cenę maja tryby metalowe. Myślę, że warto je kupić i stestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o silniku emax 2812 (1535rpm/v) i smigle 9x6 przycietym na 7cali

Myślisz w dobrym kierunku. Taki model ma być szybki :) .

Choć i tutaj wielkiego szaleństwa nie będzie. Ogranicza cię trochę regulator.

Ale wybór o wiele lepszy niż pierwszy.

Uważaj, bo oba te EMAXy, przy zbyt dużym śmigle, mogą łatwo przekroczyć 18A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mig jest juz historia za ciezki wyszedł i pakiet byl za malo wydajny. teraz mam pakiet turnigy 1300mah 20C i ciag wzrosł do 700g na 7x5 APC. wszystko lata teraz w F18. Wyszedł za ciezki bo szpachlowki sporo dalem by ukryc niedoskonałosci. F-18 ktorym teraz latam przy podobnych wymiarach wazy 401g do lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.