Skocz do zawartości

graupner x412


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Pewnie chodzi Tobie o nadajnik Graupner/JR X-412. Sam taki używam, także nabyłem za okazyjna cene.Jest to proste radio bez komputera, posiada tylko mikser V (wysokośc jest wtedy na prawym drązku, a kirunek na lewym - w mode 2). Radyjko 6 kanałowe, 5 kanał na przełączniku jedno pozycyjnym, 6 na pokretle. Jakosc wykonania 3* lepsza niz radia chinskie od Walkera itp.

Ogólnie jesli nie potrzebujesz komputera, a chcesz miec dobrze wykonane radio to mozesz kupic. Zalezy jeszcze jaka cena. Ja swoje kupilem 1,5 roku temu na Allegro za 150 zl (z przesylka) - radio + 8 aku + kwarc nadawczy i odbiorczy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kupilem 1,5 roku temu na Allegro za 150 zl (z przesylka) - radio + 8 aku + kwarc nadawczy i odbiorczy.

dokladnie tak samo tylko teraz i facet chce za drobna doplata dorzucic kwarce.cena teraz(17.30) wynosi 80zl, ale szacuje ze pod koniec (1.30 rano) bedzie ok 150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mozna bylo kupic w http://rcskorpion.pl/index.php?cPath=162_187 Futabe 4EXA - sam nadajnik z kwarcami i aku za 200 (tak mi cie cos kojarzy). Teraz szukalem i nie ma juz takiej mozliwosci, ale zadzwon, moze tylko na stronioe nie umiescili.

Teraz bym kupil taka Futabe, ma komputer i ogolnie czytajac forum wyrobilem sob ie opinie ze to dobry sprzet (znajomy z plocka uzywa i chwali ja). Na mojego Graupnera jednak nie nazekam, prosty ale pewny, na dlugo starczaja baterie i za ta cene (150) to udany zakup. Jeszcze polatam z sezon , moze dwa i zmienie juz na cos z wyzszej polki (MX-12 albo wyzej, pozyjemy zobaczymy). Powodzenia w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj używanej MC-10. Masz komputer, podstawowe miksery, DR, trymery, ustawienie wychyleń serwa i neutrum. Nie tak dawno sprzedałem Motylowi nadajnik plus zasilanie za 150 zł :) Radio ma 4 kanały,ale do rozbudowy np. o kanał na wyłaczniku potrzebujesz wyłacznika i kilku kawałków kabla, żeby mieć kanał proporcjonalny potrzebujesz potencjometru B5kOhm i kabelków. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.