Skocz do zawartości

Piknik modelarski w Lehrte


dargo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 15-16 lipca odbył się wspaniały piknik w Niemczech w miejscowości Lehrte.

Dominowały bardzo duże modele nawet do 9 m. rozpiętości, na mnie zrobiły największe wrażenie model Czechów napędzany gwiazdą 800 ccm. Pogoda wymarzona na latanie, słońce i lekki wiaterek. Zachęcam do odwiedzenia Lehrte w przyszłym roku. Fotki umieściłem pod adresem: http://rcdargo.pl/Foto-Album.php?pageType=folder&currDir=./Lehrte_2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchy jak najbardziej planowane, byłą przeprowadzona symulacja wojny z udziałem ekipy z Francji I Wojna Światowa a następnie piloci pokazali super przedstawienie II Wojny Światowej gdzie brało udział 10 modeli i wybuchy były niesamowite.

Co do Mustanga co mamy fotki razem z nim to latająca replika pilotowana przez prawdziwego pilota miłośnika Mustanga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.