Skocz do zawartości

Jaką aparaturą kupić 2000-2500zł


Damian-str

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta promocja obejmuje wszystkich także nowych użytkowników tego sklepu :?: Gdy dodam nadajnik i odpowiedni nr. promocji z tej strony http://www.towerhobbies.com/promos/e-mails/air-int-0908w4.html do koszyka piszą, że mam podać jeszcze jakiś numer :?:

Ad number 010KL promotional offer can be redeemed only by those who received this offer from us. Please enter a valid Ad Number or leave blank.

If using an ad number, enter it here:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Tak jak pisałem wyżej przyszedł czas aby w końcu zmienić nadajnik na nowy. :D

 

Od czasu ostatniego postu czytałem dość dużo o aparaturach w tym przedziale cenowym, ale nadal nie mam swojego faworyta :( Głównie myślę na zakupem jednej z dwóch: JR DSX9 lub Futaba T12FGA.

 

Mam nadzieję, że pomożecie mi podjęć decyzję :roll:

Coraz bardziej skłaniam się ku JR-owi ponieważ jest dużo tańszy ok.1600zł i ma większy wybór odbiorników niż Futaba. Ale z drugiej strony 12FG ma większe możliwości no i 12 kanałów.

 

Mam do was jeszcze dwa pytania, może one pomogą mi podjąć decyzję:

 

:arrow: Czy jest jakaś różnica pomiędzy nadajnikami z USA i Hong-Kongu. Nie chodzi mi o regiony, ale czytałem, że nadajniki Futaby na 35MHz z syntezą, sprzedawane w Azji mają mniej kanałów do wyboru, czy są jakieś inne różnice dla nadajników na 2.4GHz :?:

 

:arrow: Czy jeżeli kupię Futabę np. w Esprit model, to czy mogę do niej dokupić moduł spektrum :?:

 

http://www.espritmodel.com/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=5694

 

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może wydawać się to bez sensowne. Gdy kupię Futabę dostane do niej odbiornik R6014FS , który mogę włożyć do mojej Katany. Ale nie włożę odbiornika za ponad 600zł (800zł w Polsce) do jakiegoś prostego modelu szybowca czy lekkiego depronowego modelu na halę.

 

Tańszy odb. Futaby kosztuję ok. 95$ za tą samą cenę mogę kupić moduł spektrum(40$)i 6-kanałowy odbiornik(50$), poza tym Spekrtum ma większy wybór odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.