Skocz do zawartości

Miejsca do latania w okolicach Kielc.


pszczurkow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem całkowicie pewien, ale na EPKA już chyba nie można korzystać z kiedyś przeznaczonego dla modelarzy pasa betonowego. Modelarze mają "swoją strefę" na końcu lotniska.

 

 

U mnie jest dużo przestrzeni do lotów i dogodne miejsca do startu/lądowania. Mogę pomóc w nauce. Więcej na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czym chcesz latac. Jesli na zboczu to przy poludniowych i poludniowo-zachodnich wiatrach polecam Polichno. Jedziesz jak na Malogoszcz, na trawersie Checin skrecasz w prawo ( drogowskaz POLICHNO) i po jakis 200 metrach skret w lewo ( kapliczka po prawej stronie) polna droga wjezdzasz na gore. Miejce znane paralotniarzom i modelarzom. Wielokrotnie rozgrywane zawody malych form na zboczu. Przy wietrze poludniowo-wschodnim kamieniolom kolo Checin.

ja osobiscie znalazlem fajna laczke w okolicach Zelejowej. Jedziesz jak na Malogoszcz, na trawersie Checin skrecasz w prawo drogowskaz ZELEJOWA 1 Po ok 1000 metrow po lewej stronie fajna laka u podnoza Zelejowej. Po starcie np elektroszybowcem mozna sie na zaglu wozic nad gora lub latac termicznie gdyz rejon jest bardzo aktywny.

Znajdz kontakt z Modelmaniakiem on tam bywa czeso. Ja jak dobrze pojdzie bede tam w 2 i 3 tygodniu wrzesnia (URLOP!!!! :) )

Powodzenia Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.