Skocz do zawartości

pożegnanie


krzysiek-666

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy lubi co innego. Może w tych samochodach pójdzie ci lepjej niż w powietrzu.

Powodzenia

samochody to mnie trochę kręcą od paru lat

chciałem spróbować polatać i za dużo roboty z tym - a to wieje , a to za mało czasu żeby pojechać .........

 

samochód wyciągam na okoliczne pola , albo na ulicę i skaczę po policjantach śpiących :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem spróbować polatać i za dużo roboty z tym - a to wieje

Troche wprawy i wiatry ci nie straszne.

 

samochód wyciągam na okoliczne pola , albo na ulicę i skaczę po policjantach śpiących

No tak. Leżących sie dobija xD

 

W Kielcach we wrześniu co rok są rozgrywane zawody na Placu Wolności. Uczestniczysz w nich czy może uczestniczyłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak.

Latam, pływam i jeżdżę modelami RC o ile czas na to pozwoli. Nie widzę powodu żeby rezygnować z jednego rodzaju modelarstwa na rzecz drugiego. Do hobby jeszcze zaliczam:

-grafikę komputerową

-gitarę

-akwarystykę

-wędkarstwo

- no i od paru lat (10) dom i działkę. Mieszkam w bloku ale codziennie jestem na działce.

 

Na wszystko nie starcza czasu ale jakoś daję radę. Jak wieje to jeżdżę takim sobie samochodzikiem który kupiłem za kilkanaście złotych w modelarni.pl (dokładnie 15) włozyłem serwo HS-311 i pakiet z samolotu. Osiągów to nie ma żadnych ale cieszy tak czy inaczej. Jak jadę na rybki zabieram łódeczkę, nie bierze? To nic popływamy sobie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.