Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące modelu Excel 2000.


karolsefory

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam takie pytanie czy jeżeli silnik ma trochę za dużo mocy no i model jedzie sam na wolnych obrotach można coś z tym zrobić. Być może wystarczy go trochę dociążyć. Silnika nie potrafię wyregulować tak aby dał rady utrzymać niższe obroty a więc coś trzeba wymyślic. Już dużo nad tym myślałem ale moje pomysły są głupie. Dlatego zwracam się do was. :D Wiem że już istnieje dyskusja na forum o tym modelu ale tamta dyskusja według mnie się już skończyła, nikt nic nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ten walec i właśnie w ten sposób jest to rozwiązane. A więc jak założyć tą sprężynkę. Dużo trzeba się meczyć. A czy przy lądowaniu konieczne jest gaszenie silnika.

Zrezygnowałem z dalszej regulacji mojego silnika mi tak pasuje. Tylko trzeba coś zrobić z tym samwolnym ruszaniem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o silnik to musisz rak ustawić w swojej aparaturze aby po całkowitym zdjęciu drążka gazu silnik pracował na wolnych obrotach i nie generował ciągu. A gaszenie silnika to specjalnym przyciskiem można zrobić a aparaturze. Silnika do lądowania się nie gasi bo jak byś np musiał zrobić drugie podejście to nie poderwiesz modelu bo silnik nie będzie chodził i może się to zakończyć kraksą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że ja nie dam rady wyregulować silnika aby trzymał wolne obroty i nie generował ciągu. Jeżeli ustawie przepustnice tak jak powinno być aby nie generował ciągu to on mi gaśnie. Nie wiem jak ustawić na aparaturze gaszenie silnika tak aby nie robić tego drążkiem od gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że ja nie dam rady wyregulować silnika aby trzymał wolne obroty i nie generował ciągu.

Poszukaj na forum o regulacjach silników - to się daje zrobić i nikt za Ciebie tego poprzez forum nie zrobi. Inne wyjście to poszukanie w okolicy kogoś z doświadczeniem w regulacji takowych ( bliższej lub dalszej okolicy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.