Skocz do zawartości

Modelarze w Warszawie


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś umknęło w nawale wydarzeń ostatnich dni.

http://www.artbem.pl/aeromodelklub/node/53

Faktycznie, reklama imprezy raczej mało nachalna, ale chyba warto zajrzeć? :wink:

Trzeba się wybrać, popatrzeć. Termin dobry, bo będą już pieniążki kochane w kieszeni... :devil:

Ostatnio byłem na takiej imprezie na EPBC paręnaście lat temu. Wtedy byłem z ciekawości obejrzeć samoloty i kramy, bo RC stanowiło raczej mało osiągalne marzenie. To jeszcze było za matki partii. Ale pamiętam, jak modelarze zaciekle dyskutowali, jak to dobrze mieć 4 kanałową aparaturę proporcjonalną i czemu jest lepsza od 3 kanałowej... Lata już minęły... :P Niby blisko mam, a tak rzadko ma człowiek okazję tam wpaść na różne imprezy.

 

Ktoś się wybiera? :D

Może uda się zobaczyć duże akrobaty, które wypadły z ramówki w Góraszce... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dziwiłem, że nie ma żadnej informacji o tej imprezie na forum (wiedziałem o niej, bo mieszkam przy samym ArtBemie, z resztą jest to impreza coroczna).

 

O ile pogoda dopisze to pewnie się wybiorę popatrzeć, daleko nie mam (10 minut autem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłem z ciekawości obejrzeć samoloty i kramy

Z samolotów to co najwyżej coś M. Szufy, o ile w tym roku będzie. Plus normalne operacje na pasie.

Kram tylko jeden, z kiełbaską.

 

Ktoś się wybiera? :D

Ja, a bo co?! ;-)

A poważnie, o ile pogoda będzie sprzyjająca, to planuję pojawić się w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dziś tak od 13:15 do drugiej walki ESA. Zrobiłem sporo fotek, a moja dziewczyna nakręciła trochę filmów... Pogoda świetna jak na takie pokazy - wiatr lekki (później trochę mocniej zaczęło wiać), piękne chmury, słońce nie świeciło za mocno więc fotki wyszły całkiem niezłe. Makieta PWS-26 prezentowała się doskonale (ale ja jestem skrzywiony na punkcie dwupłatów ;) ).

 

Wybrane fotki poniżej, link do filmu zapodam jak go zmontuję...

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.