Skocz do zawartości

Puchar Świata Modeli swobodnie latających Kietrz 2009


modelpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dane mi było zorganizować pierwsze w moim życiu zawody i od razu rzucono mnie na głęboką wodę- Puchar Świata w swobodnie latających heh dobrze że mam fajnego kolegę co mi pomógł:). Po wielu walkach na tle organizacyjnym nadeszła wiekopomna sobota dzień zawodów. Już od samego rana latałem jak pershing zapinając wszystko na ostatni guzik. Zawody rozpoczęte nawet nie zdążyłem strzelić mowy powitalnej bo nie miałem czasu walcząc na polu startowym .Pod koniec pierwszej kolejki sprawdzają się niestety prognozy i leje jak z cebra. Ale dla zawodników profesjonalistów to nie problem jedynie niektóre polskie gwiazdy są niezadowolone :).Po pierwszej kolejce robimy przerwę. Druga zaczyna się o 14.30 i już leci wszystko jak ulał do wieczora. Wiem że były niedociągnięcia w tych zawodach ale człowiek się uczy na błędach , następne na pewno będą lepsze :)

Poniżej parę fotek z zawodów a reszta na Puchar Świata Kietrz 2009

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No i najlepsze :) zalany organizator :)

Dołączona grafika

Dziekuję Rafałowi za odwiedziny :) i wszystkim którzy przybyli i latali no i Zapraszam za rok !!!!!!

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rafale podniosłeś mnie na duchu :) hehhehehe

Powiem że na przyszły rok mam obiecaną banalną ale jakże ważną rzecz hehehhee TOI TOI :))))

Dodam jeszcze że startowało 54 zawodników w 5 klasach modeli latajacych a zawodnikiem który miał najdalej był Turek Ismet Yurtseven latający w F1B (gumówkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.