Skocz do zawartości

Jaki model??


zuczki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po nieudanym oblocie rwd-5 zdecydowalem kupic jakiś samolot na juz bym mogl latac zanim odbuduje nowe rwd-5.Posiadam silnik E-max 2822,regulator hobbyking,pakiet 2200 3cele,2 serwa 9gram,nadajnik i odbiornik Dyman 4 kanalowy.Mam pytanko jaki samolot polecacie?Napewno jakiś stabilny i w miare tani.Jestem poczatkujacym modelarzem po paru nieudanych lotam rwd-5 :oops: .Z góry wielkie dziękuje pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuczki, ja zaczalem od RWD, zrobilem pierw bez lotek... teraz bede skladal skrzydlo z lotkami. Pierwszy lot byl kretem, ale udalo mi sie poprawic troszke model i jakos szlifuje latanie tym wlasnie depronikiem, oczywiscie jak nie wieje. Wszystko dzieki temu forum. Poznalem dopiero jednego modelarza z moich okolic, ale nie udalo nam sie jeszcze wspolnie polatac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawalilem sobie rwd5 podczas 2giego lotu poniewaz nie zauważyłem ze mam juz na granicy rozladowany pakiet z nadajnika :oops: trzy gleby i już to nie ten samolot co za pierwszym razem.troszke go wyremontowałem ale juz nie latał rzucało nim na każde strony :roll: nie umiałem go opanować w powietrzu i teraz mam cały do remontu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawalilem sobie rwd5 podczas 2giego lotu poniewaz nie zauważyłem ze mam juz na granicy rozladowany pakiet z nadajnika :oops: trzy gleby i już to nie ten samolot co za pierwszym razem.troszke go wyremontowałem ale juz nie latał rzucało nim na każde strony :roll: nie umiałem go opanować w powietrzu i teraz mam cały do remontu :(

W takiej sytuacji, pozostaje zbudować drugi model i przenieść wyposażenie. Szkoda łatać piankę, dokładać kolejne gramy kleju, jak i tak będziekrzywy i łamliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.