Skocz do zawartości

Wyważarka magnetyczna do śmigieł.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Gadacie o starych stringach a wyważarka jest "pierwyj sort " :ble: koszt wykonania jakieś 15pln max i nie musi być z plexi .Ja zrobiłem ze sklejki 10mm leżał taki odpad to go wykorzystałem wyważarka działa super jak zrobie fotki to wstawie A narazie słowa uznania dla pomysłodawcy.

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nom fajna wyważarka. Ale ten pręcik na czym trzyma się to śmigło to przechodzi przez otwór w śmigle i jest sopasowane do otworu w śmigle. Ja nigdy nie miałem wyważarki i nie wyważałem śmigieł więc nie mam pojęcia o tym. Takie głupie pytanie zadałem. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna wyważarka. Ale ten pręcik na czym trzyma się to śmigło to przechodzi przez otwór w śmigle i jest sopasowane do otworu w śmigle. Ja nigdy nie miałem wyważarki i nie wyważałem śmigieł więc nie mam pojęcia o tym. Takie głupie pytanie zadałem. Proszę o odpowiedź.

Nie zadałeś żadnego pytania. Sam tryb orzekający.

Zdanie pierwsze - Wyważarka ci się podoba.

Zdanie drugie - Stwierdzasz fakt, że śmigło da się na niej zamontować.

Zdanie trzecie - Informujesz nas, że się na tym temacie nie znasz.

Zdanie czwarte - Kłamiesz. :twisted:

 

My nie kryptolodzy. Domyślać się intencji piszącego i szyfrów łamać nie musimy.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna wyważarka. Ale ten pręcik na czym trzyma się to śmigło to przechodzi przez otwór w śmigle i jest sopasowane do otworu w śmigle. Ja nigdy nie miałem wyważarki i nie wyważałem śmigieł więc nie mam pojęcia o tym. Takie głupie pytanie zadałem. Proszę o odpowiedź.

To r20 nie warto kupować. Mo ja mam ogniwo nimh firmy power-x 4000mah mogę go teraz użyć do tego powinno być dobre. Wystarczy że naładuje od nowa i będzie chyba dobrze. Bo ja wcześniej używałem 4 R20 połączonych równolegle i fajnie było na początku ale później :cry:

No to przepraszam za źle zadane pytanie. Ale mnie jednak bardziej interesuje jakies latajace skrzydl. Szukałem planu na http://www.profili2.com/eng/default.htm I nie znalazłem. A więc może ktoś poda mi jakiś link do strony z planami takiego modelu do rozp ok 1m może być troche więcej ale nie za duży. Ważne żeby na planie było pokazane jak wyciąć żeberka a nie tak jak plan na profili że prawie nic nie ma.

To ja już się lepiej nie będę udzielał się w takich tematach. :x I znowu ktoś zwraca mi uwagę. :(

Poznajesz? :wink:

A może, zamiast nieudzielania się w tematach zrobisz tak, żeby nie było powodów do zwracania ci uwagi? Hm? :wink:

Czy NAPRAWDĘ TAK TRUDNO przeczytać to co napisałeś PRZED kliknięciem w przycisk "Wyślij"? :wink:

Przeczytać, poprawić błędy i dopiero wysłać? To jest forum, a nie Gadu Gadu. Nikt tu nie wymaga od ciebie odpowiedzi na czas. W jednej wypowiedzi, napisałeś:

 

Traktuje forum poważnie i was też ... Forum jest przecież aby pomagać. To no3 czy no8/

Powinieneś więc wiedzieć już, jakie zachowania uważamy za niestosowne. Jednym z nich jest niepoważne traktowanie tego co piszesz i wyrażanie się w formie daleko odbiegającej od zasad naszego ojczystego języka. Dziś niestety na żadne dysmózgowia zwalać się tego nie da, bo jest multum programów do sprawdzania pisowni. Jeśli już, to tylko lenistwo, a lenistwo u modelarza to grzech niemal śmiertelny :twisted:

Młody wiek też tu wymówką nie jest, bo są na forum osoby od ciebie młodsze i jakoś nie mają problemów z pisownią.

I nie tylko to, bo wykazałeś już dość wyraźną niechęć do przeszukiwania zasobów forum w sprawach najmniejszych błachostek. :wink:

 

Zastanawiam się czy nie poprosić moderatora :devil: o pochwałę :wink: Karolu czasem nie da się czytać tego co ty piszesz

Dlatego uważam, że kolega Instruktor jak najbardziej ma rację i jego uwaga już w życie wprowadzona została. I może skłoni cię to do małego zastanawienia nad samym sobą.

Jak sam zauważyłeś to jest forum, a nie tor wyścigowy. Tu punktuje się dokładność, a nie szybkość. :D

 

Przepraszam za "mały" OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.