Jump to content

Kwarce do Graupner produkcji czeskiej


Lukis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Już kilka dni temu zamówiłem zamówiłem kwarc z nastika, ale dowiedziałem się że muszę poczekać minimum 2 tyg. bo nie mają mojego kanału i muszą dopiero sprowadzić :/ Jak tylko przyjdzie i go przetestuje to dam znać czy zasięg mojej aparatury się zwiększył, mam nadzieje, że tak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam,

Przelatałem na takim kwarcu w radiu MC 16/20 cały sezon. Nie był to model 3 czy 4 metrowy, więc nie latałem na granicy zasięgu, ale generalnie nie mam zastrzeżeń.

Odbiornik REX 7 MPD też sprawował się doskonale. Bardzo ciekawie miała się sprawa zakłóceń. Latałem w Elblągu na polu, gdzie w dwóch miejscach było ‘coś” co kilka metrów nad ziemią powodowało zakłócenia. Prawdopodobnie jakieś radiolinie. Reakcja tego odbiornika bardzo mi się podobała – następowało sprowadzenie sterów do neutrum, co było wyraźnie słychać po silniku i widać po nie miotającym się modelu. I to wszystko. Kwarce i odbiornik kupowane w Nastiku.

Link to comment
Share on other sites

Również używam tych kwarców latam easy gliderm electric aparatura MC16/20 na razie najmniejszych problemów co do zasięgu nie wiem czy latam na maximum, wczoraj model puszczałem na granicy widoczności i nie miałem jakichkolwiek problemów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.