Jump to content

Krzysztof

Modelarz
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Krzysztof

 • Birthday 04/14/1963

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krzysztof

  Ubezpieczenie OC

  Ten fragment który przytoczyłem dotyczy opcji II i jasno określa żadnych "dronów" wg. mnie to określenie które zabezpiecza ich tylko do modeli latających w zasięgu wzroku oczywiście o wadze do 25 kg i definitywnie wyklucza wszelakiego rodzaju sprzęt począwszy od powiedzmy koptera 250 skończywszy na większych zabawkach ogólnie zwanych "dronami" .
 2. Krzysztof

  Ubezpieczenie OC

  Cytat ze strony PSP "Zakres ubezpieczenia obejmuje wypadki podczas uprawiania sportów: lotniarstwo, paralotniarstwo, paralotnie z napędem, skoki spadochronowe, snowboard, nurkowanie, narciarstwo, windsurfing, kitesurfing, jazda na rowerze, modelarstwo – z wyłączeniem DRONÓW (modele do 25 kg MTOM – zgodnie z załącznikiem nr 6 Rozporządzenie Ministra Transportu z dnia 26.03.2013)."
 3. Witaj A spróbuj w ten sposób - przypisz np do przełacznika SF kanał 8 w mixerach w wierszu "source" - wejdź w "specjal funkcjon" edytuj ustaw w SF1 druga kolumna przypisz SF w następnej kolumnie wybierz "overrride" i trzecia kolumna kanał na którym masz gaz np CH1 i sprawdz czy zadziała ci kill swich.
 4. Ładowarki modelarskie maj regulowany prąd ładowania(no z małymi wyjątkami ) nawet te bardzo proste np taka http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__84371__Turnigy_Micro_6_Lipoly_Battery_Charger_EU_Warehouse_.html , więc nie rozumiem co to znaczy ze nie możesz znaleść akurat ta co podałem dla ciebie się nie przyda bo tylko 1 s a ty masz pakiet 2 s co nie znaczy ze trudno takich poszukać
 5. Witaj Konrad głęboko zastanów się nad wydaniem następnych 150 $ używam pulsara_3 od około 3 lat i już nigdy nie kupie innej ,miałem różne ładowarki i stwierdzam finalnie że żadna z nich nie umywa się do pulsara . Z pozoru ładowarka jest droga policz ile już wydałeś a dołożysz następne 150 $ i kto powiedział że do ładowania dwóch pakietów potrzeba dwóch kanałów ,ja np ładuje 3 pakiety 3 s szeregowo analogicznie mam pakiety 8 s 4000mah złożone z dwóch pakietów po 4 s ładowarka daje sobie bez problemu rade ,zresztą to co wymieniłem to ułamek możliwości ładowarki z gadżetów to nadzór ładowarki z telefonu . Podsumowując, jakość wykonania precyzja ładowania możliwości i co najważniejsze serwis na miejscu (który jak do tej pory nie był mi potrzebny ) ,wybór moim zdaniem jest jeden .
 6. Ciekawi mnie Henryku jakie wrażenie z lotów ,jak waga wyszła Ci końcowa.
 7. Nic się nie dziej wiec może kolegów zmotywuję
 8. Parę fotek i krótki film z sobotniego wypadu na zbocze .
 9. Witaj Ja zastosowałem najprostszą metodę liczenia SC 1/3 cięciwy i okazało się że model doskonale zachowuje się w powietrzu.
 10. Rafał Preferuje - ogólne tłumaczenie powiedzmy "szczególne upodobania" co nie znaczy że moja propozycja była zła , model wykonany jest praktycznie w całości z EPP ma doskonałe właściwości lotne i co najważniejsze jest stosunkowo odporny na wszelakiego rodzaju kraksy nie wiem czy nie bardziej od extry multiplexa .Czy zanim napisaliście zbędne wg mnie uwagi co do mojego posta nie wnoszące kompletnie nic do tematu (piszę o uwagach tzw przypomnieniach) sprawdziliście co to jest za model jakie ma możliwości ? nie sądzę żeby tak było . Tak że wybacz Rafale ale kompletnie nie zgadzam się z twoja uwagą w moim kierunku.
 11. Znasz znaczenie słowa "zastanów się" ? jeżeli tak to nie baw się w posła greckiego.
 12. Zastanów się nad tym modelem http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__37289__HobbyKing_Edge_540T_EPP_Light_Plywood_3D_Aerobatic_Airplane_1220mm_ARF_EU_Warehouse_.html jest lekki i naprawdę super zachowuje się w powietrzu
 13. No to czekam na oblot mój wygląda tak fotka poniżej (ten z naklejkami) a tu film z pierwszego lotu
 14. Ten to 1200 mm drugi do którego przygotowujemy formę ma 1600 mm
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.