Skocz do zawartości

Fox-Hype


czarek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno sprawiłem sobie nowy motoszybowiec Fox- Hype. Po wczesniejszych doswiadczeniach z Relaxem tej samej firmy wrazenia są zupełnie inne. Moze ktoś z forumowiczów jest również w posiadaniu takiego modelu? Pozdrawiam!!http://yfrog.com/2hdsc01185ejdsc01185e.jpgw320.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałeś sztywniejszy bagnet :?: Ja nie mogę się zebrać na wyjazd do sklepu bo pręt węglowy na nowy bagnet bo oryginalny nie wytrzymuje moich lotów i czasami mam wrażenie że zaraz klasną mi skrzydła :mrgreen:

Moim zdaniem model jest za wolny. A jak u Ciebie z reakcją na lotki przy nurkowaniu na pełnym gazie :?: u mnie skuteczność lotek w tej fazie lotów jest niemal że równa 0 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lotki reagują prawidłowo. Co do prędkości to raczej jestem zadowolony. Przy więkrzych ewolucjach skrzydla rzeczywiscie az się wyginają! Ale jak się to robi w miare płynnie to niema problemu. Ja latam raczej bardziej rekreacyjnie :) Np. dzisiaj na jednej bateryjce 1. 20 minut. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.