Skocz do zawartości

Co wybrać JR czy Futaba


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek_K,

Jak bedziesz mial link pod reka - to poprosze - poradze sobie po angielsku :)

Szkoda, z tymi wychyleniami :/ jednak wymieniac serw na MPX'owskie nie bede - taniej bedzie zmienic radio na 4000 - nawet przeplacajac..

A czy jest jakies ukryte menu lub ustawienia - pytam z ciekawosci 8)

Dziekuje serdecznie za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mammuth - prosze bardzo:

 

http://www.rc-soar.com/multiplex/index.htm

 

To co oni maja jest to fabryczna instrukcja (dosc, niestety, marna) plus uwagi / rady uzytkownikow.

 

Odkopalem polska instrukcje 3010 ale w formie drukowanej - jezeli cos bedziesz potrzebowal - zrobie skan strony i wysle.

 

Nie ma ukrytych opcji w Multiplexie - co ich to twoje - calkiem mila filozofia.

Przelaczac centrum serw mozna tylko w 4000, ale - zawsze mozna zalozyc dluzsze ramie.

Fakt - wymiana serw zupelnie nie mam sensu.

 

Sam szukam 4000 - by miec rezerwe. Chyba w leb sobie strzele gdy sie cos z moim stanie zlego.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Możliwości wielu nadajników są zbliżone problem raczej w tym jak przystępne jest programowanie nadajnika danej firmy. Moim zdaniem o popularności pewnych rozwiązan decyduje łatwość obsługi czyli interfejs uzytkownika. Jaka przyjemność z programowania prostego modelu przez 5 godzin jeśli w innym sprzecie tą sama użytecznośc mozna uzyskać w 15 min ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowanie JR, Futaby czy MPXa jest tak samo latwe lub tak samo trudne.

 

Rozna jest filozofia programowania / oprogramowania.

 

Czas potrzebny na ustawienie jeste taki sam uzywajac JR czy MPX. Mialem dawno temu JR X357, potem, krotko PCM10. Potem wpadl mi w rece 3010, potem 4000 - nie bylo odwrotu.

Zajelo mi chwile by nauczyc sie innego podejscia do sprawy.

 

Lubie filozofie w stylu - rob co chcesz - wszystko twoje.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys Futabe FF7 FP7-UAPS, i miałem to ok 8 lat. malutkie LCD i wystarczało mi w zupełności. w 1993 roku miec PCM 1024 ..hee, malo kto miał ;) Ale do rzeczy. na lcd STRM, ATV, EXP, TRIM, COPY PARA, MIX 1, MIX2 FLPR DIFF itp itp. A teraz w JR 9XII mam napisane na 4 razy większym LCD SubTrim, Timer, Copy Model memory, Mixer Differential, Flapperon i tak dalej i dalej tylko bardziej czytelne, jakies krzywe ustawień itp. I uzywam tych samych funkcji prawie co w mojej ex FF7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.