Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może i kategoria nie ta ale i tak ktoś kupił 1 szt :)

 

Taki marketing jak w markecie idziesz po jedną rzecz a zobaczysz coś innego obok i włożysz do koszyka :) tak tutaj "wchodzę kupic cześci do modelu/model a tutaj taczka oooooo przydałaby mi się do ogrodu, biorę :P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem iście ciekawą ofertę :P

http://allegro.pl/turnigy-protector-dla-odbiornikow-i1639207900.html

Nie to że to ma nie działać bo na forum polecają ludzie wpięcie kondensatora ale ta cena ...

17zł i jeszcze do tego wysyłka minimum 6zł za kondensator do nabycia w każdym elektronicznym za 1zł +dorobić złączkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeasadzasz, oryginalny spektruma był jeszcze droższy (i gdzieś mi zginął), a taki kondensator kosztuje od 3 do 5 pln w zależności od pojemności i napięcia pracy (musi być do płyt gł. PC-tów tych przy procku) plus kabel plus robota i podatki i marża...

zawsze można iśc w ślady Adama Słodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zgadza się, mówiłem o cenie konkretnego kondensatora z aukcji a nie takiego który by najlepiej spełniał swoją rolę ;]

jak już mamy tak szczegółowo wyceniać to do kondensatora nich by była jeszcze przedłużka z końcówką w cenie pewnie coś do 5zł, a to i tak liczymy po cenach detalicznych... i wychodzi i tak 3 razy taniej... i bez przesady przylutowanie dwóch kabelków do kondensatora nie nazwał bym pracą zakrawającą na słodowego, w takiej logice pewnie musiał komuś zlecać instalowanie serw do modelu firmie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chroni przed dłuższymi spadkami napięcia

plus kabel plus robota i podatki i marża...

Kondensator 1,5zł(w hurcie połowa tego), przewody ~10gr wtyk ~10gr, robocizna 2min pracy pracownika bez wykształcenia po 5min przeszkoleniu, powiedzmy 30gr. Na podatkach się nie znam, więc doliczę na zapas 50%. Wychodzi 3zł + trochę ponad 400% marży :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam przestań zaniżać koszty robocizny.

Jeżeli to ma być profesjonalnie zrobione, to zapomniałeś jeszcze o koszulce termokurczliwej. Tak więc do twojego kosztorysu + (ok 5gr). :jupi:

 

Nie mam pojęcia gdzie kupujecie kondensatory takich parametrów po 5zł, to co one są ze złota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakup interfejsu :)

 

http://allegro.pl/interfejs-kompatybilny-z-phoenix-rc-i1646466026.html

 

Haha mało boków nie zerwałem 90 zł !! za coś kosztowało mniej niż 6$ ale co lepsze inni na allegro sprzedają je po 25 max 40 zł - Panowie super oferta tylko proszę się nie pozabijać pędząc na złamany kark do sprzedawcy - wiadomo okazja nie trwa wiecznie :)

 

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.